cropped-Sderot-removebg-preview.png

אדריכל

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

בונים במקצועיות עם אדריכל באור עקיבא

משרד אדריכלות באור עקיבא בונה לכם את הבניינים בצורה הטובה והיעילה ביותר! יחד איתכם, נקים בניין איכותי ומסוגנן שמציע בתוכו את כל מה שאתם רוצים. באדריכלות לבניינים יש להתחשב בתכנון ברמה אפילו יותר גבוהה, חשיבותו של האדריכל היא כל כך משמעותית וכן רמתו המקצועית. משרד אדריכלות באור עקיבא בונים את הבניין שלכם בזמן הכי קצר שניתן תוך הקפדה על תנאיי הבטיחות המחמירים ובעקבות התכנית הייחודית של הבניין שלכם.

עיצוב יצירתי וחדשני עם אדריכלים באור עקיבא

ידע נרחב בתחום ושנות ניסיון ארוכות מאפשרות לנו למצוא פתרונות יצירתיים לכל אתגר. אנו מייצרים בניה איכותית וחדשנית במיוחד שמאפשרת לכם ליהנות מהחידושים הטכנולוגיים הטובים ביותר יחד עם שימוש אידיאלי בחלל אותו אנו מייצרים עבורכם. אנו נעזרים בתנאי הסביבה בשביל לתת לכם את המענה הרחב ביותר לזרימת החלל ואוורור הבית וכן נעזרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשביל להביא עבורכם את התוצאה האיכותית ביותר.

אדריכלים באור עקיבא זמינים לכם בכל עת

בשביל שאתם תרגישו כמה שיותר בנוח לאורכו של כל התהליך אנו דואגים להיות זמינים לכם בכל עת, להכניס אתכם אל עומקו של תהליך הבניה ולהיות מקום של נחת בשבילכם בכל תקופת הבניה. אנו מאמינים שבניית בית היא אחד הרגעים המשמעותיים בחייו של אדם ולכן אנו עושים את הטוב ביותר כדי לאפשר לכם לקחת חלק משמעותי בתהליך ולעולם לא להשאיר אתכם עם שאלות פתוחות או חוסר הבנות.

ליווי צמוד עם אדריכלות באור עקיבא

משרד אדריכלות באור עקיבא מעניקים לכם שירות איכותי במיוחד שמאפשר לכם להתרכז במה שחשוב באמת – צפייה בחלום שלכם יוצא אל הפועל. אדריכל באור עקיבא תמיד איתכם, תמיד זמין לכם ותמיד שם אתכם על ראש סדר העדיפויות. מטרתנו ללוות אתכם ליווי צמוד לאורך הבניה של הבית שלכם מהפגישה הראשונית ועד קבלת המפתח. איתנו אתם לא נדחקים הצידה, להיפך, אתם חלק אינטגרלי משמעותי מתהליך הבניה.

מגשימים את החלום שלכם עם אדריכל באור עקיבא

ישנם כל כך הרבה סגנונות אדריכלות ועיצוב שהרבה אנשים הולכים לאיבוד בתוך המבחר. אנחנו נבין מכם מה הטעם שלכם, מה ההעדפות שלכם ואיך החלום שלכם נראה וכך נתאים את העיצוב והסגנון האדריכלי של הבית שלכם כך שיהיה ממש הגשמת חלום. אנחנו מאמינים שכל משפחה היא מיוחדת. לכל משפחה יש את הצרכים שלה ואת הסטנדרטים שלה וכל משפחה תופסת נוחות כדבר אחר, אנחנו רק נותנים פרשנות לצרכים שלכם.

שומרים על אמון עם אדריכל באור עקיבא

כחלק מהשירות שלנו במשרד אדריכלות באור עקיבא אנו גם יודעים להיות עבורכם המתווך הזה שמגיע לבדוק את הבניה ואת קצת ואיכות ההתקדמות שלה במידה ואתם לא יכולים או לא מעוניינים לקחת חלק פעיל בצד זה של תהליך הבניה. אדריכלים באור עקיבא מביאים לכם לא רק מקצועיות וידע רב שנים, אנו מביאים איתנו אמון, הוגנות וביטחון כדי שתוכלו להיות רגועים שהבניה מתקדמת באופן הנדרש.

עוד קצת על אדריכלים באור עקיבא

כבר אלפי שנים שהמין האנושי מתעסק באדריכלות וכך יוצר מונומנטים מרשימים שנשארים הרבה אחרי סוף התרבות. שירותי אדריכלות באור עקיבא נועדו בשביל לתת לכם את המענה המושלם למגורים או תעשיה. האדריכל מייצר עבורכם את תוכנית הבניה האופטימלית ביותר לצרכים שלכם תוך התחשבות בסגנון המועדף עליכם וניצול מיטבי של החלל. משרד אדריכלים באור עקיבא מאפשר לבית שלכם לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, המתאימה ביותר, הנוחה ביותר והמעוצבת ביותר כך שאתם מקבלים מענה מרשים למגורים איכותיים במיוחד. 

תכנון אדריכלי לבנייני דירות ובתים פרטיים על ידי משרד אדריכלות באור עקיבא מוציא את הבניין שלכם לפועל בדרך הטובה והמהירה ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד. בנייני דירות מעוצבים עוזרים להפוך את אור עקיבא ליפה עוד יותר, עם תכנון מוקפד ואלגנטי שמתאים בדיוק לטעם ולסגנון שלכם.

בתחום האדריכלות הרי שיש להתחשב בפרמטרים שונים – היעזרות בכיווני האוויר למשל, ובתנאי השטח כמו גם שימוש באור וצל בעת תכנון הבניה לדוגמא, מאפשרים לנו להציע עבורכם עיצובים ותוכניות שונות של הבית שלכם שיאפשרו לכם לחסוך בהוצאות החשמל וגם לתרום לסביבה בכך שהבית יאפשר לכם לחיות כמה שיותר "נקי". אנחנו מאמינים שכולנו חווים תודה משמעותית לעולם בו אנחנו חיים ובעיקר לאדמה עליה אנו בונים את ביתנו. לכן אנחנו עושים את המיטב בשביל לאפשר לכם להמשיך ליהנות מאותה אדמה ומאותו עולם.

זאת ועוד, הרי שאנחנו מאמינים כי חלק מתפקידנו כאדריכלים הוא להיעזר בטבע עד כמה שניתן ולהפחית פגיעות בטבע. לכן אנו עושים את כל המאמצים לעבוד באופן ירוק ככל הניתן, כמובן בתיאום מולכם. אנו משתדלים לתת לחומרי הגלם המקומיים לבוא לידי ביטוי ועושים את המיטב ל מנת לתכנן את הבית כך שתאלצו להשתמש בכמה שפחות חשמל בשביל לחמם אותו. 

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על אדריכל באור עקיבא

תפריט נגישות