cropped-Sderot-removebg-preview.png

גגות רעפים

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

מתאימים לכם את הגג המושלם

עולם הגגות מלא באפשרויות. רעפים שונים מחומרים שונים וצורות שונות וכמובן גם שיטות גג נוספות כמו גגות ירוקים או שטוחים וכן הלאה, ממלאים את עולם הגגות באפשרויות בלתי מוגבלות. גגן מקצועי באור עקיבא אשר מכיר את התחום ובעל שנים של ניסיון, מייעץ לכם ומציע עבורכם את האפשרויות התואמות ביותר את הצרכים שלכם. ההתאמה חשובה במיוחד כדי שהגג יענה על הצרכים שלכם ועל הדרישות שלכם ממנו.

גגות רעפים באור עקיבא - עמידים במיוחד

אחד היתרונות המשמעותיים של גגות רעפים באור עקיבא הוא העמידות שלהם. כאשר גגן מקצועי באור עקיבא מתקין לכם את גגות הרעפים אתם יכולים להיות בטוחים שהגג שלכם נשאר עמיד ואיכותי למשך עשרות שנים! גגות הרעפים הרבה יותר אמינים מגגות שטוחים מבטון ולכן כדאי לכם להתקין גגות רעפים שחוסכים לכם תיקונים ועבודות תחזוקה יקרות במשך השנים. בעצם, גגות רעפים באור עקיבא נותנים לכם שקט גם כלכלי וגם נפשי.

גגן מקצועי באור עקיבא - רמת שירות גבוהה

עבודת גגות רעפים מקצועית חייבת להיעשות באדיבות ובנעימים וזהו היחס שגגן אור עקיבא דואג להעניק לכל לקוח אליו הוא מגיע לעבודות הרעפים השונות. הצעות מחיר הוגנות ויחס מכיל ואדיב, מייצרות מרמת שירות איכותית לא רק בגלל העבודה המקצועית אלא גם מתוך הערכה אמיתית לאדם. שירות מקצועי אשר ניתן מתוך התנהגות אדיבה ויחס נעים, מוציאה כל לקוח הרבה יותר שמח והרבה יותר מרוצה מהתוצאה האיכותית שנעשית בביתו.

בנייה מהירה של גגות רעפים באור עקיבא

בנייה והתקנה של גגות רעפים בצפון לא חייבת לקחת יותר מדי זמן. גגן מקצועי ואמין מגיע אליכם במהירות לביצוע התקנת גגות רעפים באור עקיבא והסביבה והופך את הבית שלכם להרבה יותר ביתי ואמין תוך כמה ימים בודדים! התקנת גגות במהירות ובמקצועיות מרשימה מתוך שנות ניסיון ארוכות שמאפשרות לגגן לבצע את ההתקנה ביעילות וביסודיות מרשימה תוך זמן קצר במיוחד! התקנת גגות רעפים מהירה, איכותית ומשתלמת.

עבודה מקצועית במחירים משתלמים

האיזון בין המחיר המשתלם לבין האיכות והגשמת התוצאה הטובה ביותר עבורכם ועבור הבית שלכם, מונעת תקלות בהמשך ומשאירה אתכם עם ראש שקט. גגן אור עקיבא מבצע את עבודות הגג השונות בביתכם מתוך הסתכלות על העתיד ויצירת גג אמין ועמיד שישאיר את ביתכם אטום ובטוח למשך שנים ארוכות וטובות ובמחירים משתלמים במיוחד. המחיר של הגג שלכם לא חייב להיות גבוה! פנו עוד היום לגגן אור עקיבא.

התקנת גגות רעפים במקצועיות

גגן מקצועי ומנוסה מבצע את ההתקנה של גגות הרעפים בביתכם בצורה יסודית ויעילה כדי שתוכלו להימנע מעבודות תיקונים שחוזרות על עצמם כל כמה זמן. עם התקנת גגות רעפים על ידי גגן מקצועי באור עקיבא, אתם יכולים להיות בטוחים שהגג שלכם הותקן בצורה הטובה והמקצועית ביותר במחירים נוחים במיוחד ותוך זמן קצר ועדיין, הם נשארים עומדים יציבים ומכסים את ביתכם באמינות מרשימה למשך עשרות שנים.

עוד קצת על מתקין גגות רעפים באור עקיבא

גגות הרעפים האדומים תמיד מביאים איתם איזה חיוך או נחמה. האווירה הציורית שהם נושאים איתם גורמת להרבה מאוד אנשים לשאוף לבנות בית מרובע עם קירות בהירים וגג רעפים בצבע אדמה שמכסה את הבית בעדינות וברכות. גגות הרעפים מלווים אותנו שנים ארוכות לא רק בגלל הנראות הציורית שלהם, הם איכותיים ויכולים להחזיק גם עשרות שנים ארוכות, הם מנתבים את המים הרחק מתקרת הבית שלנו ומאפשרים בידוד איכותי ומרשים גם מלחות וגם ממזג האוויר המשתולל בחוץ.

גגות רעפים באור עקיבא והסביבה הפכו את האזור שלנו לאזור הכפרי המושלם. רעפים אדומים שצצים מבין צמרות העצים בחורשות ויערות האזור, יוצרים את הנוף הגלילי הכל כך נעים ומרגיע. גגן באור עקיבא מעניק לכם את הזכות לתת גם אתם, עוד גג רעפים שמבצבץ בין צמרות העצים, עוד בית שמבטא הגשמת חלום של מגורים כפריים ואסתטיים ובעיקר, גגן באור עקיבא מבצע את עבודות הרעפים השונות במחירים נוחים במיוחד וביסודיות מרשימה.

גגן באור עקיבא מציג לכם את כלל האפשרויות התואמות את התנאים שלכם ונותן לכם את כל הכלים כדי להגיע להחלטה הטובה ביותר שתשרת אתכם למשך שנים ארוכות, טובות ושקטות. הרבה אנשים שוכחים מהגג שלהם לאחר ההתקנה, "רחוק מהעין רחוק מהלב" אך גגן מקצועי שמתקין לכם את הגג המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם, מאפשר לכם "לשכוח" מהגג לא בגלל שאתם לא רואים אותו יותר מדי, אלא בגלל שהוא לא דורש מכם שום טרחה במשך השנים.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על גגות רעפים באור עקיבא

תפריט נגישות