cropped-Sderot-removebg-preview.png

חלקי חילוף

באור עקיבא

חלקי חילוף במחיר אטרקטיבי יש להם חלק משמעותי ביותר, באחזקה החסכונית של הרכב

אותם הימים בהם הגענו למוסך והמוסכניק אמר לנו "טוב, אז ככה… מדובר בחלק שגמר את הקריירה וחייבים להזמין חדש… זה עולה ככה וככה ועל זה צריך לשלם גם מע"מ… אה, וכמובן שזה לא כולל את עלות העבודה, כן?…" ובכן, אותם ימים כנראה שעברו חלפו להם מן העולם. ולמה? ובכן, תחום חלקי החילוף נמצא במהפכה של ממש. היום הצרכנים הם בעלי ידע. את אותו הידע הם משיגים באמצעות האינפורמציה שנמצאת בכל פינה ברחבי האינטרנט (הרשת בהחלט יצרה מצב בו כל בעל רכב מבין לעומק את תפקיד החלפים והחלקים השונים שברכב – לא חסרים הרי סרטוני הסבר פשוטים ובנוסף הרשת פתחה גם אוקיינוס של אינפורמציה לגבי מקומות שדרכם אפשר להשיג חלקי חילוף ספציפיים). ההיצע באמצעות הרשת הוא אדיר!

החנות שלנו – חלקי חילוף לרכב באור עקיבא, הולכת עם הרוח החדשה של התנהגות צרכנים זו ובהחלט מעודדת נהגים ובעלי רכבים לבצע קנייה יעילה ומשתלמת בכל הקשור לרכישת חלקי חילוף לרכב. אז איך זה נעשה? 

ובכן, בכל הקשור לחלקי חילוף הרי שקיימות מספר אופציות:

  • חלקי חילוף משומשים מפירוק
  • חלקי חילוף משומשים לאחר שיפוץ 
  • חלקי חילוף מקוריים 
  • חלקי חילוף "חליפיים" 

 

אצלנו בחלקי חילוף לרכב אור עקיבא, ניתן להשיג גם, גם, גם ו… גם. כן, הכל תלוי בסוג החלק. אם אתם זקוקים לדוגמא לכנף קדמית הרי שניתן לרכוש חלק מקורי שיהיה יקר משמעותית מחלק חליפי (שבפועל הוא כמעט זהה למקורי – בכל המובנים). כמו כן, הרי שדרכנו תוכלו לקנות גם את אותו החלק שהיה שייך לרכב ישן מאותו הדגם ושנת הייצור, אשר לרוב עבר תאונת דרכים וחלקיו התקינים הופכים למוצרים מבוקשים.

אתם מוזמנים אלינו לחנות הגדולה שלנו של חלקי חילוף לרכב באור עקיבא וגם להיכנס לאתר שלנו (שם תמצאו הכל מהכל ואף ניתן לבצע הזמנות בקלות רבה – כולל משלוחים מאור עקיבא לכל רחבי הארץ).

פתח תפריט

מגוון שירותים של חלקי חילוף באור עקיבא

שימור חיי הרכב

מעבר למחיר המשתלם והאיכות הגבוהה, כשאתם קונים חלקי חילוף לרכבים באור עקיבא אתם ממשיכים את מעגל החיים של הרכב ולא בצורה שפוגעת ברכב שלכם אלא להפך, מאריכה את חייו. קניית חלקי חילוף לרכב באור עקיבא זו דרך מצויינת לשמר את הרכב במצב נסיעה תקין לאורך שנים רבות תוך כדי עלויות אחזקה נמוכות משמעותית (עובדה אשר מאפשרת את השימוש ברכב ולא גורמת להורדתו מן הכביש – מה שלמעשה מונע עוד ועוד פסולת וערמות של רכבים בלתי שמישים, שנזרקים להם בצידי הדרכים).

חלקים משומשים לרכב

אנחנו יודעים איך למצוא לכם את אותו החלק אותו אתם מחפשים. יחסים של שנים עם מיטב מגרשי הפירוק מאפשרים לנו גישת VIP לאותם מגרשים של חלקי חילוף לרכב באור עקיבא וכן לקבלת המחיר הטוב ביותר תמורת אותם החלקים. ואגב, במקרים בהם קשה להשיג חלקים משומשים, יש לנו קשרים גם עם מגרשי פירוק בכל רחבי הארץ כך שתמיד ניתן יהיה להשיג את החלק המבוקש (גם אם זה יהיה כרוך בזמן המתנה קצר).

מחירים הכי משתלמים

הרבה מוסכים שמציעים חלקי חילוף לרכב לאו דווקא ימכרו לכם את חלקי החילוף המשתלמים ביותר. בין אם מדובר בחלקי חילוף מקוריים ובין אם לא, להגיע למוסך עם חלק החילוף אותו אתם צריכים, זו הדרך הנכונה והמשתלמת ביותר! יש חלק ברכב שאתם יודעים שיש להחליפו? ובכן אם אתם יודעים מהו החלק לאחר שקיבלתם אבחון של מוסך מקצועי, הרי שקניית החלק בחנות חלקי חילוף באור עקיבא והתקנתו לאחר מכן באותו מוסך או במוסך רשמי אחר, זו הדרך שברוב המקרים תהיה המשתלמת ביותר (ואגב, על פי חוק הרי שמוסכים מחוייבים לבצע התקנה בתשלום גם אם החלק אינו נרכש דרכם).

חלקי חילוף תקינים

חלקי חילוף לרכב זה לא משחק ילדים. לא, ממש לא! איכות החלק כמו איכות ההרכבה יכולים לעלות בחיים שלכם! אנחנו נדאג שתקבלו את חלקי החילוף האיכותיים ביותר שיתאימו לאוטו שלכם בצורה המיטבית – אנחנו בחלקי חילוף לרכב באור עקיבא, דואגים שבמלאי החלפים שלנו יהיו אך ורק מוצרים בעלי תו-תקן של יצרנים רשמיים בלבד שעומדים בכל דרישות התקן המחמירות. רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

התקנה של חלקי חילוף

הגעתם אלינו לחנות הגדולה שלנו – חלקי חילוף לרכב אור עקיבא? מצאתם את החלק הספציפי שאתם צריכים לרכב שלכם? מצויין! ומה לגבי התקנה? ברור הרי שהתקנת חלפים ברכב דורשת מיומנות והיא מותרת אך ורק לבעל מקצוע שעובד במוסך! אסור בתכלית האיסור לאדם שאינו בעל הסמכה מקצועית להחליף חלקים ברכב. לפיכך אנו מצויידים ברשימת מוסכים מומלצים אליהם נשמח לשלוח אותכם להרכבת אותו חלק שנרכש אצלנו.

שירות אדיב ומקצועי

זה אומנם די ברור מאילו אך כאשר לקוח נכנס אלינו (לחנות חלקי חילוף לרכב באור עקיבא), והוא לא מה שנקרא "מבין" בתחום, הוא בהחלט יכול להתבלבל משלל המושגים והמוצרים של תעשיית הרכב... לכן אנחנו נוהגים בסבלנות רבה, תוך מתן הסברים מקיפים ומקפידים תמיד על אווירה קלילה ומחוייכת. והרי למה לא?...

מגזין חלקי חילוף לרכב באור עקיבא

אחזקת הרכב דורשת מאיתנו לא מעט קבלת החלטות (איפה לטפל ברכב, איזה חלק כדאי לנו לקנות – האם חדש או משומש, מהו סוג שמן המנוע שמומלץ לרכב שלנו וכו' וכו'). המגזין בהחלט מעניק ידע משמעותי איתו תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר, בכל הקשור לאחזקת הרכב שלכם.


ובכן, הרכב זקוק לתיקון? יש לכם בעיה מכנית באוטו שדורשת החלפה של חלק מסויים? ודאי תשמחו לדעת כי המגזין עשוי לתרום לכם לא מעט ידע מעניין ושימושי אודות עולם הרכב. במגזין ניתן למצוא לא מעט כתבות, מאמרים, עצות וטיפים שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שתוכלו לקבל עוד ועוד מידע לגבי תחום מרתק זה.

איפה חלקי חילוף באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות