cropped-Sderot-removebg-preview.png

חשמלאי מוסמך

באור עקיבא

חשמלאי מוסמך באור עקיבא – מאיר לכם את הבית!

מאז שהתגלה לנו הכוח החשמלי, בני האדם לא מפסיקים למצוא עוד דרכים להיעזר בו. הרי גילוי הכוח החשמלי הטמון בטבע בלי שימוש בו, כמוהו כעץ הנופל ביער ואיש אינו רואה. חשמלאי באור עקיבא, הוא המתווך ביניכם לבין הכוח החשמלי. הוא זה שנותן לכם את האפשרות ליהנות מהחשמל בשלל שימושים ולהקל על עצמכם במגוון דרכים פשוטות.

חשמלאי מוסמך באור עקיבא מעניק מגוון עבודות חשמל בבית שלכם, משאיר אתכם מאושרים עם מערכות חשמל תקינות שמשמשות אתכם בצורה האיכותית והחלקה ביותר. רק חשמלאי מוסמך באור עקיבא לעבודות חשמל בבית. חשמלאי באור עקיבא תמיד לשירותכם – פנו עוד היום ואגיע כמה שיותר מהר. עם חשמלאי באור עקיבא אתם לא נשארים עם תקלות חשמל בבית.

היזכרו בפעם האחרונה שחוויתם כמה דקות של הפסקת חשמל בבית. איך התחממתם? איך ראיתם בחושך? ואם זהו היה המצב הקבוע, איך הייתם מכינים אוכל? שומרים על טריותו? איך הייתם יוצרים קשר עם בני משפחה וחברים ואיך הייתם מחממים מים למקלחת? אם נרחיב את זה רגע, איך הייתם בכלל קונים את כל המוצרים בלי החשמל שהתעשייה משתמשת בו לייצור?

 

האדם רתם את החשמל אל צרכיו בצורה הנרחבת ביותר מאשר כל דבר אחר שמצאנו את הדרך לרתום לעזרתנו ולהשתמש בו. השימוש שלנו בחשמל הוא כל כך מגוון, שכמעט כל דבר שאנו נוגעים בו, עבר איזה שהו תהליך חשמלי, בייצורו, בהנעתו או למען השימוש בו. אנחנו למעשה, לא יכולים לדמיין את חיינו ללא שימוש בכוח החשמל שמלווה אותנו.חשמלאי באור עקיבא דואג שלא תצטרכו למצוא לכל אלה פתרון. כמובן שגם לפני השימוש בחשמל בני האדם שגשגו אך לנוחות שהחשמל מביא איתו אין תחרות. חשמלאי מוסמך באור עקיבא מגיע אליכם במהירות בעת תקלות כדי למנוע מכם את החוסר נעימות שלפעמים אפילו גובל בסיכון כאשר יש תקלה במשק החשמל בבית.

open menu

מגוון שירותים של חשמלאי מוסמך באור עקיבא

התקנת נקודות חשמל על ידי חשמלאי באור עקיבא

התקנת נקודות חשמל מתבצעת במקצועיות ובבטיחות הגבוהה ביותר עם חשמלאי אור עקיבא שמגיע אליכם במהירות להתקנה מקצועית של נקודות חשמל חדשות בבית שלכם! בין אם מדובר בהתקנה לבית חדש ובין אם מדובר בהוספת נקודות חשמל חדשות בבית קיים, חשמלאי מוסמך בקרית משונה הוא בעל המקצוע שאתם צריכים! פנו עוד היום לחשמלאי באור עקיבא וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

התקנת עמדות טעינה לרכבים חשמליים עם חשמלאי באור עקיבא

חשמלאי באור עקיבא מגיע אליכם להתקנת עמדות טעינה מהירה ואיכותית! רכבים שפועלים על חשמל, ממשיכים לצבור פופולאריות ועם חשמלאי באור עקיבא אתם מתקינים עמדות טעינה לרכב בביתכם ומאפשרים לעצמכם לחסוך המון כסף על דלק! מכוניות חשמליות מקלות עליכם את החיים ומאפשרות לכם חיסכון משמעותי! פנו עוד היום לחשמלאי אור עקיבא להתקנת עמדת טעינה בביתכם!

בדיקת הארקה עם חשמלאי מוסמך באור עקיבא

הארקה היא המערכת ששומרת עלינו מפני סכנת התחשמלות ולכן יש לה את החשיבות הרבה שלה. יש לבדוק אותה אחת לתקופה עם חשמלאי מוסמך באור עקיבא ולוודא את תקינותה של מערכת הארקה. המערכת הזו, שומרת עליכם מהתחשמלות מסוכנת בכך שהיא מעבירה את הזרם החשמלי העודף במקרה הצורך, אל האדמה ומונעת ממנו לעבור דרך גופנו. חשוב לקרוא לחשמלאי אור עקיבא לבדיקת מערכת ההארקה.

התקנת מאווררים עם חשמלאי באור עקיבא

כחלק משירותי ההתקנה, הרי שצברנו ניסיון רב ביותר בהתקנה של מאווררי תקרה לחדרי שינה, מטבחים, חדרי אירוח וכמו כן אף למבני תעשיה גדולים ביותר (מחסנים, אולמות, מוסכים וכד'). המאוורר הינו מכשיר יעיל וחסכוני ובהחלט שניתן באמצעותו לחסוך שימוש במזגנים זוללי אנרגיה. התקנת מאוורר דורשת מיומנות ובזאת התמחותנו.

החשמלאי באור עקיבא – עבודות מקצועיות בלבד!

חשמלאי מוסמך באור עקיבא מגיע אליכם תוך זמן קצר לעבודות חשמל מכל סוג. אם אתם מעוניינים בהתקנת נקודת חשמל או התקנת גופי תאורה, מאווררי תקרה, עמדות טעינה לרכב או התקנת בית חכם ובין אם אתם מעוניינים בהחלפת לוח חשמל, התקנת גופי חימום וכן הלאה, חשוב שהעבודה בבית שלכם תתבצע במקצועיות רבת שנים של חשמלאי מוסמך באור עקיבא.

איתור תקלות עם חשמלאי מוסמך באור עקיבא

כחלק מהותי מעבודתנו אנחנו חשמלאי באריאל מגיעים לבית הלקוח או אל בית העסק כאשר אנחנו נדרשים לבצע איתור של תקלות. בכל הקשור לכך, הרי שאין חוקיות - לעיתים כשאנחנו מגיעים לשטח אנחנו מבינים מיידית מהיכן נובעת הבעיה, אך לעיתים זה דורש אבחון שלוקח זמן רב. בכל מקרה הרי שרק חשמלאי מוסמך הוא אשר בסמכותו לאבחן תקלות במערכת החשמל.

מגזין

ברוכים הבאים למגזין החשמל. חשמלאי באור עקיבא משתף אתכם בידע הנרחב שלו כדי שתוכלו להכיר יותר טוב את המערכות השונות ואולי אף תגלו מערכות חשמל חדשות שלא הכרתם. חשמלאי באור עקיבא מעניק אינפורמציה מתוך שנות ניסיון ארוכות ומאפשר לכולנו ליהנות ממנעד ידע רחב שמאגד בתוכו את שנות הניסיון אל כתבות המגזין שלנו. עם הצצה בין דפי המגזין, אתם יכולים רק להרוויח, לחסוך כסף וכאב ראש ולהכיר מעט יותר טוב את העולם בו אנו נמצאים ואת הכוח המטורף הזה שנקרא חשמל.

זאת ועוד, הרי שהמגזין שלנו פותח בפניכם את השער הרחב של הידע בעולם החשמל. בואו איתנו אל בין דפי המגזין ותקבלו כל כך הרבה ידע חדש וחשוב שיעזור לכם להבין את מערכות החשמל השונות בביתכם, איך להתמודד עם תקלות שונות שמתרחשות בהן וכיצד אתם צריכים לתחזק את המערכות האלו כדי שהבית שלכם ימשיך לקבל חשמל בכל עת.

איפה חשמלאי מוסמך באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות