cropped-Sderot-removebg-preview.png

חשמלאי רכב

באור עקיבא

חשמלאי רכב באור עקיבא

 

אם נדלקה לכם נורה בלוח השעונים ואינכם מבינים למה, אם הווינקרים (אורות האיתות) לא עובדים לפתע, אם אחד מפנסי הדרך אינו עובד, המזגן אינו מקרר או ש… ברגע שאתם "נותנים סטרטר" האוטו בכלל לא מראה סימני חיים, הרי שההגעה לחשמלאי רכב היא מחוייבת המציאות (מן הסתם). כן, חבל לבזבז זמן ועצבים על בעיה שיכולה להיפתר במהירות וביעילות. 

בעיות חשמל שמונעות את התנעת הרכב, הרי תמיד קורות (על פי חוק מרפי) בדיוק כשאנחנו ממהרים… כן, בדיוק כשאנחנו צריכים להיות בפגישה חשובה או באירוע משמעותי… לכן, השקנו את מחלקת טכנאי השטח שלנו (כמעט תמיד יש לנו כיסוי של טכנאי שנמצא באיזור אור עקיבא – שיכול להגיע אל הרכב התקוע).

אותן בעיות בהן הרכב לא מניע, אלו בעיות מצבר על פי רוב!

אז איך נדע שאכן מדובר בבעיית מצבר? ובכן:

  • ישנם רעשי תקתוקים בזמן התנעת הרכב.
  • התאורה בלוח השעונים נכבית עם הדלקת המזגן או האורות ברכב.
  • הרכב מתקשה להתניע או שאינו מניע כלל.

 

כן, במקרים שכאלו מרימים אלי טלפון – חשמלאי רכב באור עקיבא ומקבלים מענה מהיר.

 

זאת ועוד, הרי שבנוסף לתקלות חשמל ניתן למצוא אצלי גם פתרונות ותיקונים של מערכות מיזוג אוויר, או התקנת מיגונים שונים ומגוונים (כפי שחברות הביטוח דורשות) וכמובן שהתקנת מערכות סאונד מושלמות (מולטימדיה מתקדמת, מגברים, טוויטרים, רמקולים, סאב וופרים, מגברים, חיווטים איכותיים,  וכו' וכו' – כן, הכל קומפלט עד לקבלת הסאונד המושלם!).

open menu

מגוון שירותים של חשמלאי רכב באור עקיבא

התקנת מערכות סאונד

לשבת באוטו, לעלות על הכביש, לשים את הידיים על ההגה כשברקע מתנגן לו השיר שאנחנו כל כך אוהבים, אבל בסאונד מדהים, כן?... כזה שמתנגן מ- 8 רמקולים שונים באמצעות מגבר וסאב וופר, הרי שזה בהחלט חלום! כן, זה כיף וזה תענוג שקשה להסביר אותו במילים (והרי אומרים שהחוויה מתחילה כשנגמרות המילים...). התקנת מערכות סאונד זו ההתמחות שלנו כבר הרבה מאוד שנים. לכל ייעוץ בעניין – הכנסו אלי – חשמלאי רכב אור עקיבא – הייעוץ ניתן חינם.

תיקון כל תקלות החשמל ברכב

בכל בעיית חשמל ברכב מומלץ לפנות אלי מיידית וללא היסוס. בהחלט כדאי להתקשר טלפונית שכן במקרים מסויימים ייתכן שאחד הטכנאים שלי נמצא בשטח בקרבת מקום לרכב התקוע (כן, אנחנו פרוסים היטב באיזור אור עקיבא). בהקשר זה, הרי שחשוב ביותר לא לגשת ל"בעל מקצוע" שאינו מורשה – אדם שכזה ללא הסמכה של חשמלאי רכב, בהחלט עלול לגרום לנזק (במקרה הטוב) ולבעיה בטיחותית חמורה כגון שריפה ברכב חלילה (במקרה הרע).

חלפת מצבר

בבית העסק שלי – חשמלאי רכב אור עקיבא, הרי שאחד השירותים הנפוצים אצלי זה החלפת מצבר לרכב. כאשר מגיעים אלי עם רכב שהמצבר בו מרוקן הרי שדבר ראשון יש לבדוק האם ישנה טעינה תקינה. לעיתים ניתן למלא את המצבר ולמנוע את החלפתו, אך ברוב הפעמים נדרשת החלפתו של המצבר (מצבר מספיק בממוצע לשימוש של 3 עד 4 שנים).
רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

השירותים שלנו

אצלנו בחשמל רכב אור עקיבא אנחנו מעניקים מגוון נרחב של שירותים: החלפת מצבר ברכב, תיקון המצבר ברכב, התקנת מערכת מולטימדיה ברכב, התקנת קודן ברכב, ניתוק קודן ברכב, תיקון סוויץ' לרכבים, תיקון סטרטר לרכב, החלפת סטרטר לרכב, תיקון אלטרנטור לרכב, החלפת אלטרנטור לרכב, תיקון מזגן, הוספת גז מזגנים, החלפת נורות וכו'.

חשמלאי רכב באור עקיבא

אלו המקרים בהם כדאי שתרימו אלי טלפון: החלונות ברכב לא יורדים או עולים, נורת המצבר נדלקת ברכב, הסוויץ' לא עובד, האזעקה של הרכב לא נדרכת, הדיבורית ברכב לא עובדת כמו שצריך, יש צורך בהתקנת קודן, הרכב לא מתניע או שהרכב עושה קולות קרקוש בזמן ההתנעה, מיזוג האוויר ברכב לא עובד כלל או שאינו מוציא אוויר קר, הרדיו לא עובד, יש צורך בהתקנת אזעקה לרכב, נדרשת התקנה של דלקן, יש צורך בהתקנת מערכת מולטימדיה ברכב, בהרכבה של רמקולים או התקנת דיבורית וכו' וכו'.

המזגן לא מקרר

יום קיץ בוער של כמעט 40 מעלות (בצל...), כאשר הלחות כבר קרובה אוטוטו ל- 100 אחוז... ובכן, זהו דבר שאנחנו נתקלים בו כמעט בכל קיץ בשנים האחרונות. החום הישראלי נמצא במגמת עלייה והרי אם פעם היו מותקנים אצלנו ברכבים מאווררים קטנים (וזה הספיק לנו) הרי שלדמיין נסיעה שכזו היום – ללא מזגן - ביום קיץ ישראלי ממוצע, זה בהחלט עניין ששמור לדמיון בלבד! כן, מזגן ברכב (בישראל של השנים האחרונות) זה ממש לא מותרות - מדובר בצורך ממשי שאף מהווה אקט בטיחותי שמבטיח נהיגה ערנית וצלולה. כאיש מקצוע אשר עוסק שנים בתחום המזגנים הרי שתיקון מזגנים זו פעילות משמעותית בקשת השירותים אותם אני מעניק עבור לקוחותיי.

מגזין חשמלאי רכב באור עקיבא

מתעניינים במכוניות? מתעניינים בחשמל?

האם אתם מאלו שכל מה שקשור לעולם הרכב מדליק אותם?

ובכן, אם אתם משתייכים לאותם אלו שעולם הרכב עושה להם את זה, או שאתם "פריקים" של חשמל ואלקטרוניקה באופן כללי ויש לכם מה שנקרא "ידיים טובות", או שאתם מאלו שתמיד מסתובבים עם מברג ביד או עם איזולירבנד בכיס (ויודעים לחבר כל חוט באוטו או להחליף פיוזים כשצריך), ובכן המגזין שלפניכם עשוי לתרום לכם הרבה מאוד ידע מעניין (וגם שימושי ביותר), אודות הפיתוחים בעולם חשמל הרכב, מאז ועד היום.

 

בהקשר זה, הרי שניתן למצוא במגזין כתבות, מאמרים, עצות והרבה מאוד טיפים שימושיים ביותר שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שניתן יהיה לקבל עוד ועוד מידע על תחום המכוניות, על תחום החשמל ועל כל מה שביניהם…

הנה, הכנסו למגזין שלפניכם – ההנאה מובטחת!

איפה חשמלאי רכב באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות