cropped-Sderot-removebg-preview.png

חשמלאי רכב

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

תיקון והחלפת מצבר

נכון, אפשר להחליף מצבר לבד (אם אתם ממש מעוניינים בכך), אבל אם אתם לא חשמלאי רכב מנוסים, עדיף להשאיר את העבודה הזאת למקצוענים כיוון שהחלפת מצבר ברכב צריכה להיעשות במקצועיות ובזהירות יתרה (כמו כל עבודה עם חשמל). בהקשר זה הרי שיש לוודא שצד "המינוס" לא יגע בצד "הפלוס" ועוד אלמנטים נוספים שחשוב ביותר להקפיד עליהם בכדי למנוע נזק למערכות הרכב השונות (בעת פירוק והרכבה של מצבר). לפיכך כאשר נתקלים בבעיית מצבר כדאי להגיע אלינו על מנת לבדוק מהיכן נובעת הבעיה (האם המצבר שברכב מלא, האם הטעינה פועלת באופן תקין וכו').

נורות ופנסים

אם יש לכם ברכב נורה שרופה באחד הפנסים, זהו מצב פתאומי הרי שמחייב את החלפת הנורה באופן מיידי. במצב שכזה חשוב ביותר להגיע כמה שיותר מהר לחשמלאי רכב על מנת שיתקין נורה חדשה במקום הנורה השרופה. אצלנו, חשמל רכב אור עקיבא, אנחנו מקפידים שבכל ביקור לצורך החלפת נורה, תתבצע "על הדרך" גם בדיקה של נורות הרכב בכל הפנסים (זה כולל את כל האיתותים, את אורות החנייה, את אורות הדרך, את האור הגבוה, את אורות הרוורס, וכמובן שאת אורות הברקסים).

תיקון מזגנים

חשמלאי רכב, הוא זה שאמון למעשה על הרבה מאוד מערכות ברכב שלכם: מערכות שמע, מערכת חלונות החשמל והנעילה המרכזית, פנסי הרכב, הנורות והאיתותים, המצבר והטעינה וכמו כן, מזגן הרכב! במידה והמזגן לא מתפקד כמו שצריך (לא נדלק, עוצמה נמוכה, או שכלל לא מקרר), ובכן זו סיבה מספיק חשובה בכדי לבדוק מה מקור התקלה ולתקנה. והרי מזגן תקין שומר על בטיחות הנהיגה. אנו, במוסך חשמל רכב אור עקיבא, ממליצים לפני כל עונה לבדוק את מערכות מיזוג האוויר של הרכב שלכם ולוודא שאכן ניתן לקרר ולחמם את הרכב באופן תקין.

שירות מקצועי ואדיב

במוסך חשמל רכב באור עקיבא אנו מאמינים כי החיוך שלכם והנחת שלכם, שווים יותר מכל סכום. כן, המטרה העיקרית שלנו היא להוציא אתכם שבעי רצון מהשירות שאנו מעניקים ואנו עושים ככל הניתן בכדי להעניק ללקוחותינו שירותי חשמל לרכב באופן האדיב ביותר. אנו מכבדים את קהל לקוחותינו ומאמינים ששירות טוב הוא הדבר החשוב ביותר (יחד עם מקצועיות גבוהה וטיפול איכותי לרכב כמובן).

חשיבותה של האיכות

עבודות חשמל ברכב חייבות להיעשות באופן איכותי ובמקצועיות (אצל חשמלאי רכב מוסמך ומקצועי). אנו דואגים להעסיק אך ורק חשמלאי רכב מוסמכים אשר יודעים כיצד לתקן כל תקלה באופן תקני. בין אם אתם מעוניינים בהחלפת מערכת מולטימדיה לרכב ובין אם מדובר בתיקון תקלה במזגן, הרי שעם חשמלאי רכב באור עקיבא אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ואמין שיחזיר אתכם לכביש במהרה ובתנאי נהיגה טובים יותר.

יעילות ומהירות

אנו מאמינים כי ביקורים במוסך צריכים להיות כמה שיותר מהירים. לפיכך אנו מקפידים לבצע את כל תיקוני החשמל ברכב במהירות וביעילות בכדי לאפשר חזרה מהירה עד כמה שניתן לשגרה. על מנת ליצור התייעלות שכזו, אנו משתדלים להציע באופן שגרתי ויעיל מערכת אוטומטית של הזמנת תורים – אוטומציה אשר מבטיחה כי זמן ההגעה הוא גם זמן תחילת העבודה על הרכב (כן, ללא זמן המתנה כלל - רק מגיעים וכבר מתחילים).

עוד קצת עלינו

אנחנו בבית העסק שלנו – חשמל רכב אור עקיבא, עושים הכל על מנת שתקבלו שירות מקצועי אך בו זמנית גם מחוייך ואדיב. כן, זה נשמע ברור אך אצלנו מדובר בהחלט בדרך חיים של ממש.

כן, גישה זו ותפיסת עולם זו, הן שלמעשה מובילות אותנו בכל יום ובכל רגע, על מנת שהלקוחות יידעו שבכל בעיית חשמל שיש להם תמיד יש למי לפנות – בלי לחשוב פעמיים.

אנחנו בחשמל רכב אור עקיבא מטפלים במגוון תחומים ויש לנו מספר מחלקות ייעודיות: מחלקה מיוחדת למיזוג אוויר, מחלקה לפנסים ולתאורה, מחלקה לתיקון חלונות חשמל ונעילה מרכזית, מחלקה למערכות מיגון (על פי דרישות המיגון של כל חברות הביטוח), מחלקה להתקנת סטרטרים, מצברים ומערכות טעינה, ויש גם כמובן את מחלקת המולטימדיה הגדולה שלנו (בה אנחנו מתקינים מערכות שמע וסאונד משוכללות עם רמקולים ממיטב היצרנים והמותגים – וזאת בכדי לקבל סאונד לא פחות ממושלם).

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על חשמלאי רכב באור עקיבא

תפריט נגישות