cropped-Sderot-removebg-preview.png

חשמלאי רכב

באור עקיבא

חשמלאי רכב באור עקיבא – שירותים

חשמלאי רכב אור עקיבא – שירותים

אלו השירותים שאנחנו מעניקים ללקוחותינו:

  • תיקון של אלטרנטור לרכב
  • החלפה של אלטרנטור לרכב
  • תיקון של סוויץ' לרכבים
  • תיקון של סטארטר לרכב
  • החלפה של סטארטר לרכב
  • החלפה של מצבר לרכב
  • התקנה של מערכות מולטימדיה לרכב
  • התקנה של קודן רכב
  • ניתוק של קודן רכב

מוסך חשמל רכב באור עקיבא מטפל בכל עבודות החשמל לרכב ומבטיח לכם נסיעה בטוחה ונעימה ברכב שלכם. עם חשמלאי רכב באור עקיבא אתם יכולים להיות בטוחים שהנסיעה תעבור בשלום ושלכם יהיו את כל התנאים שנסיעה ברכב מאפשרת לכל אורך הנסיעה. חשמלאי רכב אור עקיבא מקצועי, יעיל ואדיב, נותן לכם את השירות הטוב ביותר במחיר נוח במיוחד בכל עת.

הרבה מערכות ברכב מסתמכות על חשמל כדי לתפקד כראוי, רובן אפילו לא יפעלו בכלל אם אספקת החשמל לא תקינה. כדי לוודא שהתקלה ברכבכם נפתרת, עליכם להגיע לחשמלאי שיודע כיצד לפתור את התקלה ביעילות ובמקצועיות. עם מוסך חשמל רכב באור עקיבא אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם למי לפנות ויש מי שיפתור לכם כל תקלה בכל זמן.

תקלות במצבר או באלטרנטור ברכב שלכם יופיעו בצורת נורת המצבר שתופיע באדום בלוח המכוונים. יתר התקלות תוכלו להרגיש בעצמכם כאשר אלו לא יעבדו ולפעמים כדאי גם לבדוק עם חשמלאי רכב אור עקיבא אפילו אם הרכב עובד כראוי כי פשוט לא ראיתם חשמלאי רכב הרבה זמן. אורות הרכב לא נדלקות, החלונות החשמליים לא נפתחים או לא נסגרים – יש לכם תקלת חשמל ברכב ואתם צריכים להגיע לחשמלאי רכב באור עקיבא שיפתור לכם אותה.

 

החלפת נורות ברכב

כשאתם נחשפים לנורה שלא עובדת ברכב שלכם, בין אם מדובר בתאורת חוץ או נורת פנים, אתם יכולים להגיע למוסך חשמל רכב באור עקיבא ולהחליף את הנורה במהירות. לרוב, עלות ההחלפה לא תהיה גבוהה מדי וזמן העבודה יהיה קצר יחסית. יהיו מקרים בהם החלפת הנורה לא תספיק. חשמלאי רכב באור עקיבא יכול לאתר את מקור הבעיה המדויק, פיוזים או כבלים שרופים יכולים למנוע מהחשמל לעבור כראוי אל הנורה ובכך לגרום לכך שזו – לא תידלק. לכן עם חשמלאי רכב באור עקיבא אתם יכולים להיות בטוחים שכל המערכות החשמליות ברכב שלכם עובדות בצורה תקינה, גם הנורות.

 

תיקון תקלות בחלונות החשמליים ברכב

תקלות בחלונות החשמליים ברכב נגרמות כמעט בכל המקרים בגלל תקלות בחשמל. דלתות הרכב וגוף הרכב עצמו מחביא בתוכו הרבה כבלים שמתפעלים המון מערכות חשמל בתוך הרכב עצמו ולכן כל פיוז שרוף או כבל קרוע, משפיע על מערכת שלמה ברכב ויגרום לתקלות שנראות לרוב האנשים, דרמטיות. אבל חשמלאי רכב בקרית משמונה יודע לזהות את הבעיה בחלונות הרכב שלכם בקלות וביעילות ויודע לתקן אותה בזריזות ובמקצועיות ולכן גם למנוע תקלות עתידיות בחלונות החשמליים ברכב שלכם. 

 

התקנת מצבר

אם החלטתם להתקין מצבר חדש, חשמלאי רכב באור עקיבא יעשה את עבודת התקנת המצבר במהירות וביעילות. התקנת המצבר לא צריכה לקחת יותר מדי זמן וגם לא תעלה יותר מדי. עם חשמלאי רכב באור עקיבא אתם יכולים להיות רגועים שהמצבר החדש שלכם מותקן כראוי ולא יגרום לתקלות נוספות ברכב.

 

התקנת מערכת מולטימדיה לרכב

מערכת המולטימדיה ברכב עושה הרבה יותר מרק לנגן מוזיקה. היום, אפשר לחבר את הטלפון הנייד ישירות למערכת ולהקל על השימוש בו בזמן הנהיגה. ניתן להיכנס לנווט מהמערכת עצמה ולקבל עדכונים שוטפים על תנאי הדרך ממערכת השמע של הרכב. חשמלאי רכב באור עקיבא מתקין לכם מערכות מולטימדיה בהתאמה מושלמת לרכב שלכם כדי שתוכלו להרגיש בו הכי בנוח בכל נסיעה. המגוון הרחב של מערכות מולטימדיה לרכב יכול לבלבל והתקנה של מערכת לא מתאימה משפיעה על כל חוויית הנסיעה לכן גם חשוב לבצע את ההתקנה אצל מוסך חשמל רכב באור עקיבא, כך תוכלו להיות בטוחים שהמערכת שבחרתם תרים את רמת הנסיעה שלכם ולא תוריד אותה חלילה.

 

החלפת מצבר

המצב אחראי על אספקת החשמל לרכב. זוהי בעצם סוללה גדולה שמספקת את החשמל למערכות החשמליות השונות ברכב וגם נטענת בעצמה ממנוע הרכב. חיי המצבר כמו שכבר אמרנו יכול להגיע לעד שלוש שנים בערך. ישנם מצברים תוצרת בסין והם פחות איכותיים ולכן גם חייהם יהיו קצרים יותר. המחיר שלהם לרוב יהיה נמוך יותר אבל בגלל הצורך להחליפם בתדירות גבוהה יותר, ברוב המקרים חשמלאי רכב באור עקיבא ימליץ לכם לרכוש מצבר שלא מיוצר בסין וכך לחסוך בזמן וגם בכסף לטווח הארוך.

 

התקנת קודן לרכב

התקנת קודן לרכב מאפשר לכם רמת בטיחות גבוהה יותר מול גניבות רכב לא עלינו. חשמלאי רכב באור עקיבא מתקין לכם קודן לרכב שמבטיח לכם ביטחון עם מקסימום נוחות. אתם יכולים לבחור את סוג הקודן שלכם יחד עם חשמלאי רכב אור עקיבא וכך גם להבטיח התאמה מיטבית של הקודן לרכב ולצרכים שלכם. קודן לרכב משמש כחוצץ נוסף בין פורץ רכבים לבין הרכב שלכם.

 

תיקון מערכות מיזוג אוויר

מערכות המיזוג ברכבים שלנו  מורכבות מכמה חלקים כמו המדחס, רדיאטור, מאדה ומעבה, מפוח ופילטר מזגן. כל אלה צריכים לעבוד כראוי כדי שהמזגן שלנו יחמם או יקרר את הרכב בצורה מספקת. בגלל שהמערכת הזו בעצם מהווה את ההבדל בין נהיגה נעימה וזורמת לנהיגה שלא נגמרת בקור או חום הכפוי של הסביבה, אנו רגישים לכל תקלה במערכת.

אם המזגן שלכם לא מוציא אוויר קר ביולי-אוגוסט, אתם תשימו לב וכנראה שתמהרו לתקן את זה. גם בשעות המוקדמות של נובמבר לא תרצו לקיים נסיעה ברכב שלא מחמם כמו שצריך, אלא אם אתם אוהבים להתכסות בשק שינה בעת הנהיגה שלכם, מה שלא מומלץ לעשות בשביל נהיגה בטוחה.

חשמלאי רכב באור עקיבא מתקן לכם את המזגן במהירות ובמקצועיות כדי שלא תצטרכו לסבול במזג האוויר המתעתע של ישראל. עם שנות ניסיון רבות, חשמלאי רכב באור עקיבא מתקן לכם את התקלות במזגן הרכב בכל זמן ובמחיר משתלם במיוחד.

תפריט נגישות