cropped-Sderot-removebg-preview.png

מוסך

באור עקיבא

מוסך אור עקיבא – הכל תחת קורת גג אחת

מכירים את ההרגשה הזו שאתם נכנסים לרכב ונוסעים לעבודה, הדרך היא אותה דרך, הרכב הוא אותו רכב (מוכר ואהוב) אבל משהו מרגיש שונה? מתאמץ יותר? קשה יותר? לא חלק כמו תמיד?… ובכן, יכול להיות שיש בעיה ברכב! אם נדלקה אצלכם נורה לא ברורה בלוח המכוונים, אם האוטו מרעיש בכל מיני קולות וצלילים מוזרים ואם אתם מרגישים שהאוטו בקרוב הולך להיתקע לכם, ובכן, בואו למוסך אור עקיבא במהירות האפשרית! אנו נבדוק מהי הבעיה ונתקן את כל מה שדרוש – במקצועיות ובמהירות האפשרית.

אצלנו במוסך באור עקיבא, אתם מגיעים בתיאום מראש וחוסכים זמן רב. כן, בין אם אתם צריכים לתקן תקלה ברכב ובין אם אתם מעוניינים להעביר את הרכב טיפול שוטף, הרי שתוכלו להתקשר אלינו למוסך באור עקיבא ולתאם את היום ואת השעה שהכי נוחה לכם. הנה, אלו הסיבות לכך שכדאי לכם לתאם אצלנו מראש (ולא להגיע בספונטניות): 

 

– עבור אלו שמתאמים מראש, מובטחת הנחה כספית (תיאום מראש מתאפשר לבעלי כרטיס מועדון חברים – אותו כרטיס שמעניק הנחה גם עבור עבודות המוסך וגם על חלקים וחלפים).

 

 – לא שורפים את הזמן על המתנה מיותרת במוסך. רק מגיעים, מוסרים את המפתח ו… הנה, עכשיו יש כמה שעות חופשיות עבור קפה עם עוגיות ועבודה על המחשב (בחדר ההמתנה החדיש והנוח).

 

– מגיעים באותו יום ושעה למוסך והכל כבר מוכן לקראת הרכב שלכם (הכרטסת, ההיסטוריה, המכונאי והליפט שבאמצעותו מרימים את הרכב).אז מה אנחנו מציעים אצלנו במוסך באור עקיבא? ובכן הנה:

 

  • מכונאות רכב
  • כיוון פרונט 
  • החלפת צמיגים
  • העברת מבחן רישוי שנתי
  • דיאגנוסטיקה ואבחון מתקדם לרכב
  • פחחות וצבע לרכב
  • תחזוקה וטיפולים שוטפים לרכב
  • טיפולים תקופתיים לרכב
  • החלפת חלקים ברכב
  • עבודות חשמל ומיזוג אוויר ברכב
פתח תפריט

מגוון שירותים של מוסך באור עקיבא

היסטוריה מלאה שמורה במוסך באור עקיבא

אצלנו במוסך באור עקיבא, אנחנו מנהלים מעקב צמוד לכל ביקור של הרכב אצלנו. כן, לניהול רישומים מסודר שכזה, ישנה חשיבות בכל פעם שנבצע טיפול יזום לרכב או כאשר תצוץ בעיה כלשהי. רישום מדוייק מאפשר לנו לדעת מתי להחליף חלקים ואף לתזכר את לקוחותינו מתי עליהם לבצע את הטיפולים השוטפים.

מקצועיות בתיקון רכבים - מוסך ללא פשרות

עם הצוות המקצועי שלנו במוסך באור עקיבא אתם מקבלים שירות איכותי ביותר. כשמדובר ברכב הרי שהקפדה על בטיחות היא עניין ראשון בחשיבותו. והרי ישנה מן הסתם חשיבות אדירה לכך שצוות המכונאים יהיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שישנה (כלומר יעבור השתלמויות ויהיה מעודכן בכל החידושים שמתפתחים בעולם הרכב כל הזמן).

יחס חם ואדיב - רק במוסך באור עקיבא

מטרת העל שלנו במוסך אור עקיבא היא שלפני מחירים אטרקטיביים ולפני כל דבר אחר, הרי שרצוננו הוא שהלקוחות ירגישו הרגשה של בית בכל פעם מחדש. כן, זה מתחיל בשירות המחוייך של פקידת הקבלה, זה ממשיך בשירות האדיב של יועץ השירות שלנו ולאחר מכן, בכל מגע עם איש מקצוע שלנו שתפגשו במהלך הביקור שלכם במוסך. כן, הנושא הזה חשוב לנו ביותר.

מחירים אטרקטיביים לכל תיקוני הרכב במוסך באור עקיבא

אנחנו במוסך אור עקיבא מאמינים כי לקוחות יחזרו אלינו כאשר הם יקבלו יחס אדיב ומחיר הוגן. על כן גם בכל הקשור למחירים, הרי שאנחנו עושים מאמץ עליון להוזיל עד כמה שניתן את עלות החלקים (ע''י ספקים מהם אנחנו רוכשים במחירי הנחה כנגד כמות מלאים גדולה) ועל ידי כך שאנחנו משתדלים שזמני העבודה יהיו קצרים ככל הניתן (על ידי ייעול של מערכות העבודה שלנו - גם זה עניין משמעותי שמוזיל את העלות הכוללת).

חלקי חילוף במוסך באור עקיבא

אצלנו במוסך באור עקיבא אנחנו עובדים מול הספקים המובילים בכל הקשור לחלפים ולחלקי החילוף של כלי הרכב. כל החלפים וחלקי החילוף שניתן להשיג דרכנו (בין אם הם מקוריים ובין אם הם תחליפיים), הם של יצרנים מורשים שעומדים בכל הסטנדרטים המחמירים של משרד התחבורה. זאת ועוד, הרי שהתעריף בגין זמן העבודה הינו אטרקטיבי ביותר אצלנו. רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

כל המידע שתרצו רק במוסך באור עקיבא

רבים מלקוחותינו רוצים לדעת יותר על מכונאות... מעניין אותם איך פועל המנוע, איך פועלת מערכת ההיגוי, איך עובדת מערכת הבלמים, איך האוטו מניע ואיך האוטו מונע בעצמו את התחממות היתר של המנוע. אנחנו בהחלט נתקלים בהרבה "צמא" וברצון הולך וגובר של הלקוחות שלנו אשר מעוניינים לדעת קצת יותר על מכונאות ועל אחזקת רכבם. לכן, החלטנו לקיים סדנאות קצרות שמיועדות אך ורק ללקוחת שלנו (מוסך אור עקיבא) - סדנאות שיש בהן ידע תיאורטי ומעשי, אשר מועברות על ידי המכונאים הוותיקים שלנו.

מגזין מוסך אור עקיבא

אחזקת הרכב דורשת מאיתנו לא מעט קבלת החלטות על גבי ציר הזמן (איפה לטפל ברכב, איזה חלק כדאי לנו לקנות – האם חדש או משומש, מהו סוג שמן המנוע שמומלץ לרכב שלנו וכו' וכו'). המגזין בהחלט מעניק ידע משמעותי איתו תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר בכל הקשור לאחזקת הרכב שלכם.

ובכן, במידה והרכב שלכם זקוק לתיקון, או אם יש לכם בעיה מכנית באוטו אשר דורשת החלפה של חלק מסויים הרי שהמגזין עשוי לתרום לכם לא מעט ידע מרתק וגם שימושי. כן, במגזין שלפניכם ניתן למצוא לא מעט כתבות, מאמרים, עצות וטיפים שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שניתן יהיה לקבל עוד ועוד מידע לגבי תחום נפלא זה של מכונאות הרכב.

נסיעה טובה ובטוחה!

איפה מוסך באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות