cropped-Sderot-removebg-preview.png

מטבחים

באור עקיבא

מבשלים ונהנים עם מטבחים באור עקיבא

כנראה שכבר כולם מרגישים את זה: את העובדה לפיה המטבח הפך עם הזמן ל"פופולארי" ביותר מבין כל חדרי הבית. כן, היום רוב  הבתים החדשים בישראל שנמצאים בתהליך בנייה או כאלו שעוברים שיפוץ, שמים דגש על המטבח.

המטבח הוא כמובן המקום שסביבו חיי היומיום של המשפחה מתקיימים (כן, בני הבית באים והולכים מהמטבח לאורך כל היום). אותו ביטוי שגור וידוע "שיחת סלון" הפך עם השנים להיות "שיחת מטבח" – בני הבית היום רואים זה את זה במטבח – שם למעשה נעשים עדכוני היום וכל חלופת האינפורמציה שביניהם. כמו כן, גם אורחים לעיתים מתארחים במטבח עצמו (לא תמיד במכוון אומנם, אך כך יוצא לעיתים… שאת הקפה הראשון שותים במטבח עצמו).

כאשר אנחנו מתכננים בית היום, הרי שהמטבח הוא אשר יהיה בסבירות גבוהה מרכז העניינים – לכן יש לקחת זאת בחשבון כמובן. אנחנו ,"מטבחים באור עקיבא" מבצעים מטבחים מודרניים ונוחים אך כאלו שגם נראים טוב שכיף לשהות בהם וכאלו שיתנו לכם תחושה טובה בכל פעם שתכנסו פנימה להכין קפה.

 

בשביל לייצר את מטבח החלומות שלכם, עם "מטבחים באור עקיבא" אתם ללא ספק יכולים לחשוב מחוץ לקופסא. כן בהחלט, אנחנו נשב יחד אתכם ונעצב בשבילכם את המטבח שמתאים לכם – נקשיב, נבדוק, נבצע מדידות ונבין מה הצרכים שלכם במטבח (כמה זמן אתם מבלים בבישול, כמה זמן אתם נמצאים במטבח באופן כללי, מה חשוב לכם שיהיה במטבח, באיזה סגנון אתם מעוניינים ומה הציפיות שלכם מאותו מטבח חדש…).

כמו כן, אנו נציג לכם מספר אפשרויות לפי הצרכים שתיארתם בפנינו ובשילוב עם החלום שיש לכם לגבי הנראות של המטבח. כך נוכל ליצור בעבורכם את המטבח המושלם שיהיה הדובדבן של הבית שלכם. לכל משפחה הרי יש את הצרכים שלה ואנו עושים את המיטב בכדי להתאים את המטבח כך שהוא יהווה מראה לחיי המשפחה בבית ויהיה ייחודי אך ורק לכם.

המטבח שלכם ממשיך איתכם שנים קדימה יחד עם חיי המשפחה המשתנים ולכן חשוב להסתכל על הצרכים שלכם ועל אלו שעלולים לצוץ עם ההתפתחות וההתבגרות של המשפחה שלכם. אנו ממליצים לבחור בעיצובים בסגנונות שמתאימים לטעמכם וכאלו המציעים יכולות שינוי עם הזמן. מה הכוונה? בחרו בעיצוב שלא מציע מטבח מקובע יתר על המידה. לצורך העניין, אנחנו תמיד ממליצים לתת מראש מקום לשינויים, כלומר לייצר מרחבים של מקום אשר יהפוך גמיש לאחסון חפצים שונים עם הזמן (והרי עם הזמן סביר להניח שיתווספו מוצרי מטבח אך גם כאלו שנוותר עליהם).

open menu

מגוון שירותים של מטבחים באור עקיבא

מטבחים מעוצבים באור עקיבא

עם מטבחים באור עקיבא אתם יכולים לעצב את המטבח שלכם ככה שהוא יהווה ממש תמונה ויזואלית של חיי המשפחה שלכם. אנו מאמינים כי לבו של הבית הוא בעל המשמעות החשובה ביותר מכל חדרי הבית שלכם. לכן אנו מעסיקים רק אנשי מקצוע איכותיים ומשתמשים בחומרי גלם אמינים וטובים. עם מטבחים מעוצבים באור עקיבא אתם יוצרים ביחד איתנו את המטבח המושלם בעבורכם (כזה שגם יהיה פרקטי וגם יפה).

מטבחים מודרניים באור עקיבא

הנוף הסביבתי של אור עקיבא עשוי להשתלב יחד עם ניגודיותו של הסגנון המודרני במטבח שלכם. השוני בין הכפריות והטבע שסובב את העיר, לבין קווים נקיים ומודרניים שבתוך הבית, יוצר עניין והפתעה נעימה לכל מי שנכנס אל ביתכם. העיצוב המודרני למטבחים באור עקיבא מאפשר לכם חלל עבודה עם קווים ישרים ונקיים, נראות חלקה ואסתטית וכן, גם אפקט "וואו!" שלפעמים אנחנו פשוט רוצים שיהיה בבית שלנו.

מטבחים כפריים באור עקיבא

הנופים באיזור בו אור עקיבא שוכנת הם כאלו אשר מתבקש מהם מטבח תואם שעושה חסד עם סגנון כפרי וטבעי. אנחנו "מטבחים באור עקיבא" עושים שימוש בחומרים שמשתלבים בהרמוניה ברורה עם הטבע שסובב את העיר ובכך מכניסים את הנוף שמשתקף מהחלון אליכם הביתה. מטבחים כפריים באור עקיבא במחירים משתלמים במיוחד מייצרים לכם מציאות יפה אך גם נוחה.

מטבחים באור עקיבא - בהתאמה אישית

עם מטבחים באור עקיבא אתם מקבלים שירות מדהים ומקצועי של מטבחים בהתאמה אישית באור עקיבא והסביבה. איתנו, אתם יוצרים את המטבח המושלם ביותר עבורכם. כזה שעונה בדיוק על כל הצרכים שלכם, שמתאים בדיוק לטעם שלכם ושיהיה הכי נוח עבורכם לבשל וליהנות בו לאורך שנים ארוכות. מטבחים בהתאמה אישית במחירים משתלמים במיוחד ועם אחריות ארוכה שמאפשרת לכם להיות רגועים למשך זמן רב.

תיקונים נקודתיים במטבחים באור עקיבא

צריכים להחליף את ארונות המטבח? יש לכם מגירה שלא נסגרת כמו שצריך עד הסוף? רוצים להגדיל את המקום למקרר? צריכים להחליף את צבע הארונות? ובכן עם מטבחים באור עקיבא אתם יכולים לעשות הכל. תיקונים נקודתיים במטבחים באור עקיבא והסביבה מאפשרים לכם ליהנות ממטבח נוח שגם נראה טוב למשך שנים ארוכות. פנו אלינו עוד היום ונגיע במהירות לתקן את המטבח שלכם ולהחזיר לכם את הנוחות לרגעי הבישול הטעימים שלכם.

מטבחים באריאל – חידוש המטבח

תמיד טוב לדעת כי כחלק מארגז הכלים שלנו בבית העסק הותיק שלנו, אנחנו מאפשרים לכם מגוון שיטות ומוצרים פשוטים, אשר יכולים להפוך את המטבח לכזה אשר יהפוך את השהות בו לנעימה הרבה יותר. כמו כן, הרי שהעיצוב אינו יכול לבוא על חשבון הנוחות והשימושיות – על כן אנחנו, מטבחים באריאל עושים את השילוב הנחוץ בעבור המטבח החדש שלכם (גם נוח, גם מעוצב).

מגזין מטבחים באור עקיבא

במגזין שלנו תוכלו למצוא כל כך הרבה מידע והשראה למטבחים באור עקיבא והאזור. המגזין שלנו מציג בפניכם את כל האפשרויות הרבות שעומדות בפניכם: תגלו חידושים שונים בתחום המטבחים וגם את כל מה שאתם כלל לא יודעים שאתם צריכים שיהיה לכם במטבח.

המגזין שלפניכם מנגיש ויוצר היכרות עם שלל האפשרויות שניתן היום ליצור במטבח. כמו כן במגזין מתוארות בהרחבה גם שלל המשמעויות של כל אלמנט חידושי במטבח, זאת כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות המתאימות ביותר עבורכם. אז… לא מתחילים שיפוץ בלי להסתכל קודם על מגזין מטבחים באור עקיבא שמכיל בתוכו את כל מה שאתם פשוט חייבים לדעת.

איפה מטבחים באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות