cropped-Sderot-removebg-preview.png

משלוחים

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

משלוחים באור עקיבא - מתאמים משלוח

אנחנו, משלוחים באור עקיבא דואגים לבצע את המשלוח באופן הנדרש וזה שהכי נוח ללקוחותינו. והרי יש מקרים בהם אתם רוצים שהמשלוח יגיע כמה שיותר מהר (למשל בהזמנת אוכל או תרופות) ויש מקרים בהם צריך לבצע תיאום מראש של המשלוח כדי לוודא שמקבל המשלוח יהיה זמין, או כדי להפתיע את האדם הנכון בזמן הנכון (עם משלוח פרחים יפיפה, סלסלת שוקולד או זר בלונים גדול וצבעוני).

מחירים אטרקטיביים במשלוחים באור עקיבא

אנחנו (משלוחים באור עקיבא) מקפידים לשמור על מחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד. המודל העסקי שלנו מתבסס על מתח רווחים נמוך אך כזה שמתאמץ להבטיח לקוחות נאמנים במשך שנים ארוכות. לפיכך הרי שהמחירים שלנו נוחים ביותר ומתאימים לכל כיס. דברו איתנו עוד היום לקבלת מחירים מפתיעים.

משלחים באור עקיבא – עם חיוך

משלוח בהפתעה באור עקיבא מעלה חיוך על הפנים של כל אדם שמקבל אותו. אם לאדם אהוב יש יום הולדת או חגיגה אישית כזו או אחרת, הרי ש"משלוח באור עקיבא" מעביר לא רק את המשלוח עצמו אלא את האהבה וההערכה שלכם כלפי אותו אדם. בת משפחה ילדה תינוק? חבר קיבל קידום בעבודה? רוצים לפנק את בת הזוג? "משלוחים באור עקיבא" מבצעים משלוחי מתנות לכל מקום שבאזור אצבע הגליל.

משלוחים באור עקיבא - שומרים על המשלוח

אנחנו, משלוחים באור עקיבא, מעסיקים שליחים מקצועיים ואיכותיים ששומרים על המשלוח שלכם מכל משמר לאורך כל הדרך. אנחנו שמים דגש על זהירות ועדינות. השליחים שלנו אינם יודעים ברוב המקרים מה המשלוח מכיל ולכן ברירת המחדל היא שהם מתייחסים לכל משלוח כאילו ומדובר במוצר הרגיש והעדין ביותר שקיים.

משלוחים באור עקיבא - שירות אדיב

אנחנו לא שוכחים שהעסק שלנו הינו עסק שמעניק שירות לאנשים... לכן אנו דואגים לשמור על רמת שירות גבוהה במיוחד אשר מאפשרת לכם ליהנות מייחס מקצועי, אדיב ומנומס בכל פעם. אנו דואגים להשאיר אתכם מעודכנים בכל עת במצב המשלוח שלכם (היכן הוא מצוי בכל רגע נתון וכד'). כן, כך אנו יכולים לוודא כי אתם אכן מרוצים מהשירות שלנו ומהמשלוח שמגיע אל יעידו במהירות הרצוייה.

משלוחים באור עקיבא - משלוחים גדולים

גם משלוחים גדולים לא קשה לבצע איתנו "משלוחים באור עקיבא". אנו נגיע במהירות אל היעד עם המשלוחים שלכם גדולים כקטנים תוך שמירה משמעותית על איכות המשלוח והמוצרים אותם אתם שולחים. עם צי כלי רכב מגוון אנו מתאימים כל משלוח לגודל המתאים ולנפח הרצוי. אנו שומרים על המוצרים שלכם מכל משמר ודואגים לבצע את המשלוח בצורה הטובה ביותר וללא פגיעה באיכות המוצר.

אודות משלוחים באור עקיבא

עם ניסיון של שנים ארוכות בעולם השליחויות, אנחנו מציעים לכם ליהנות ממשלוחים מהירים ואיכותיים ששומרים על טיב המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר ובמחירים נוחים במיוחד. והרי אנשים היום מוכנים לחכות למוצרים שלהם הרבה פחות זמן מאשר בעבר. אנחנו כאן בכדי לבצע את המשלוחים כמה שיותר מהר (אך גם באיכות הטובה ביותר).

זאת ועוד הרי שהשירות שלנו כולל כיסוי של אחריות מלאה, כזה אשר מאפשר ללקוחותינו להיות בטוחים שאנו עושים את כל מה שניתן על מנת לשמור על מוצרי המשלוח ללא כל פגע.

עידן הקניות באינטרנט שנמצא במגמת עלייה והופך את חיינו לנוחים יותר, מחייב כל חברה או עסק להחזיק בשירות משלוחים. אנו מסתכלים על משלוחים כצורך שרק ילך ויגבר עם השנים ולכן דואגים לשמור על מערך משלוחים איכותי, מקצועי ואמין במיוחד.

כמו כן, אנחנו דואגים להעניק שירות אקסקלוסיבי במחירים נוחים במיוחד. איתנו – המשלוח שלכם בידיים הכי טובות שיש ואנו דואגים לבצע את עבודת המשלוחים מתוך רגישות ועדינות וכמובן גם במטרה להגיע אל יעד המשלוח במהירות הרבה ביותר (כדי לתת לכם ליהנות מהמוצר תוך הזמן הקצר ביותר).

בהקשר זה, הרי שאנחנו תמיד שמחים להיות זמינים עבורכם לשאלות או פניות שונות מתוך ההבנה שהרבה פעמים לקראת משלוח יש ציפייה וחוסר סבלנות. לכן, אנו דואגים תמיד להיות זמינים עבורכם לכל שאלה (גם אם זה מחוץ לשעות הפעילות המקובלות – כן כן, לרבות שעות לילה שאינן שגרתיות). 

בכל הקשור לצוות השליחים שלנו, הרי שאלו תמיד יגיעו אל היעד עם חיוך על הפנים ויתנהגו באופן מנומס, שירותי ואדיב. (הם יעניקו את המשלוח בנעימים). אנחנו "משלוחים באור עקיבא" בהחלט  שמים דגש נרחב ומשמעותי ביותר על איכות השירות. אנחנו עושים כל שביכולתנו להוציא אתכם מרוצים מכל משלוח ומשלוח.

אנחנו, "משלוחים באור עקיבא" מציעים לכם את כל סוגי המשלוחים באיכות ובמהירות ואף במחירים משתלמים במיוחד! דברו איתנו כבר עכשיו ותאמו משלוח אמין ואטרקטיבי.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על משלוחים באור עקיבא

תפריט נגישות