cropped-Sderot-removebg-preview.png

פנצ'ריה

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

עבודה מהירה

כאשר אתם צריכים להחליף את אחד הגלגלים או לתקן תקרים בגלגל, בואו לפנצ'ריה באור עקיבא! אנחנו נקבל אתכם במהירות ונתקן את התקלה שלכם תוך זמן קצר במיוחד! הביקור בפנצ'ריה באור עקיבא הוא קצר להפליא כי חשוב לנו לתת לכם שירות איכותי ומהיר. אנחנו מאמינים כי חשוב להחזיר את הרכב שלכם לתקינות מירבית בזמן הקצר ביותר כדי שתוכלו לחזור אל שגרת חייכם במהירות.

מקצוענים בצמיגים ופנצ'רים

בפנצ'ריה אור עקיבא אנחנו מכשירים את הצוות שלנו לרמת מומחיות גבוהה במיוחד. אנחנו מאמינים שכאשר מדובר בעבודה על הרכב שלכם, חשוב שהצוות יהיה מקצועי ביותר ויעשה את העבודה בצורה המהירה והיעילה ביותר. כך גם אתם יכולים לחזור אל שגרת החיים שלכם במהירות וליהנות מנהיגה חלקה ובטוחה וגם אנחנו, יכולים להתפנות מהר לעזור לעוד אדם שנדרש לעצור את שגרת יומו ולהגיע אלינו לפנצ'ריה באור עקיבא להחלפת הצמיג.

בוחרים נכון איתנו

כשאתם בוחרים בפנצ'ריה באור עקיבא אתם תמיד בוחרים נכון! פנצ'רייה אור עקיבא מציעים לכם שירות מקצועי ואמין, מתן שירות מהיר ואיכותי ומחירים משתלמים במיוחד! אנו מחזיקים מגוון צמיגים רחב שמתאים לכל אחד ומאפשר לכם לבחור את הצמיג הנכון ביותר עבורכם ולהרחיק את הרכב שלכם מהמפגש הלא נעים עם גרר באמצע הדרך. אנו מציעים לכם מגוון שירותים רחב ואיתנו אתם בוחרים נכון בכל פעם מחדש! אל תתפשרו על איכות הצמיגים שלכם ובואו לפנצ'ריה באור עקיבא.

אפשר לסמוך עלינו

כשאתם מגיעים לפנצ'רייה באור עקיבא אם מקבלים שירות איכותי במיוחד ואתם יכולים להיות רגועים בכל ביקור אצלנו. פנצ'רייה באור עקיבא דואגים לתת לכם תמיד את השירות הטוב והמקצועי ביותר כי אנחנו רוצים שתמשיכו לבחור בנו בכל פעם מחדש! קהל לקוחות גדול, מעיד בפני עצמו על השירות האיכותי שאנו מציעים לכל לקוח ואיתנו אתם תמד יכולים להיות רגועים ולדעת שהרכב שלכם מטופל במקום הטוב ביותר.

מחירים משתלמים במיוחד

עם כמה שחשיבותה של איכות הצמיג ברכב היא בהחלט חשובה, המחירים של החלפת הצמיג הם אינם גבוהים וזה אחד מטיפולי האחזקה המשתלמים ביותר. צמיג איכותי יכול לשמש אתכם שלוש שנים לערך ומחירו משתנה לפי הסוג אבל ינוע באזור הארבע מאות שקלים. ארבע מאות שקלים בלבד שישמשו אתכם נאמנה למשך שלוש שנים בהם תיהנו מנסיעה בטוחה, איכותית, נעימה וחלקה.

צמיגים איכותיים בלבד בפנצ'רייה באור עקיבא

צמיגים באור עקיבא יכולים לעשות את כל ההבדל באיכות הנסיעה. הם כל כך חשובים לנסיעה שלנו ברכב, שלקחנו על עצמנו כמטרה, לתת לכל אדם שמגיע אלינו את הצמיגים האיכותיים ביותר ואת כל האפשרויות שיש לעולם הצמיגים להציע. אנחנו בפנצ'ריה אור עקיבא, יודעים שצמיג איכותי הופך כל נהיגה להרבה יותר נעימה ובטוחה ומציעים לכם ליהנות גם אתם מנהיגה איכותית עם צמיגים איכותיים.

אתם חייבים לראות

עוד קצת עלינו

איכות הצמיגים משפיעה כמעט על כל חוויית הנהיגה. אם נחשוב על זה לרגע, הרכב שלכם יכול להיות הכי מתקדם בעולם, הכי חדש, הכי יפה והכי מודרני, אבל… אם הרכב נוסע על צמיגים בלויים, ישנים או תקולים, הרי שכל חוויית הנהיגה ברכב מושפעת לרעה כמובן. רכב שאין לו אחיזה על הכביש, זה לא נעים במקרה הטוב ומסוכן עד מאוד במקרה הרע!

כן כן, חשוב שתהיו ערניים לאיכות הצמיגים שלכם בדיוק כמו שאתם ערניים לחלקי חילוף אחרים שנדרשים ברכב שלכם ואף יותר! בכל הקשור לתקינות הצמיגים, הרי שמדובר בבדיקה קלילה שכמעט ולא דורשת דבר – רק להעיף מבט על הצמיגים מדי פעם ולראות שהם נראים טוב, מלאים מספיק, לא יבשים, בלי סדקים, ושהחריצים שלהם עמוקים מספיק.

ועבור כל אלו שמעדיפים שאנחנו נבדוק זאת, אז… בבקשה: אנחנו, פנצ'ריה באור עקיבא, מציעים לכם לבוא אחת לחודש, תגיעו לפנצ'ריה באור עקיבא ותיהנו ממילוי אוויר בגלגלים שלכם בצורה איכותית ומקצועית במיוחד ללא עלות! כך נוכל גם אנחנו להעביר עין מקצועית על איכות הצמיג שלכם ולהעיר את תשומת לבכם אם אנחנו רואים איזו שהיא תקלה או בעיה.

יש לזכור כי צמיגים שונים הם בעלי תאריכי תפוגה שונים. רוב הצמיגים יחזיקו מעמד בתנאי נסיעה נורמליים ובנפח נסועה ממוצע, סביב 3 שנים. עם זאת ישנם צמיגים בעלי זמן תפוגה קצר יותר (לרוב מדובר במותגים מתוצרת סין).

 

אנחנו פנצ'ריה באור עקיבא נתאים לרכב שלכם את הצמיג המתאים לו ביותר על מנת שתיהנו מהצמיג החדש שלכם כמה שיותר זמן והנהיגה שלכם תהיה בטוחה ורגועה בהתאם לצורכי הנהיגה.

אם תבדקו את כל השירותים לרכב, תגלו שהפנצ'ריה באור עקיבא מציע את השירותים המשתלמים ביותר. צמיג איכות בכמה מאות שקלים נותן לכם שקט לשלוש שנים! תחשבו על כל ביקור אחר שלכם במוסך או אצל חשמלאי רכב, כמה עלה לכם החלק שהחלפתם? כמה מהיר היה השירות? אז נכון אנחנו לא בתחרות בכלל, לכל תחום בעולם הרכב יש את הכבוד שלו אבל פנצ'ריה באור עקיבא נותנים לכם את השירות המשתלם ביותר והמהיר ביותר! לכן אין סיבה להגיע למצב של פיצוץ בצמיג או להחליק עם הרכב בגלל הזנחת צמיגי הרכב, פשוט תגיעו לפנצ'ריה באור עקיבא ותוודאו את איכות הצמיג שלכם.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על פנצ'ריה באור עקיבא

תפריט נגישות