cropped-Sderot-removebg-preview.png

פנצ'ריה

באור עקיבא

פנצ'ריה באור עקיבא – שירותים

החלפת צמיגים בפנצ'ריה באור עקיבא

בזכות שנים של ניסיון והרבה מקצועיות וידע, אנחנו נוכל לזהות צמיג בלוי שכדאי להחליף אותו או לפחות להיערך לכך ולעשות זאת בהמשך. על הצמיגים עצמם ניתן לראות את המידות שלהם ואת תאריך הייצור. ישנם צמיגים שצריך להחליף אחת לשנה וחצי, יש כאלה שצריך להחליף אחת לשלוש שנים בערך. יש גם צמיגים כאלו שניתן להחליף גם אחרי שש שנים של שימוש ויותר, הכל תלוי בצמיג. אתם יכולים להחליף לרכב שלכם את הצמיגים באור עקיבא לכאלו שיחזיקו שלוש שנים במחירים נוחים במיוחד ששווים את ההוצאה, הרי צמיג סיני שצריך להחליף כל שנה, עלול לעלות לכם יותר מצמיג איכותי יותר שיחזיק לכם לשלוש שנים.

הבחירה בסופו של דבר, היא תמיד שלכם. אבל עם העובדים המקצועיים שלנו אתם יכולים לקבל ייעוץ איכותי ואמין שיעזור לכם לקבל את ההחלטה החשובה הזו. הרי אין זמן טוב להיתקע בשולי הכביש עם צמיג מפורק…

תיקון פנצ'ר איכותי בפנצ'ריה באור עקיבא

פנצ'רים יכולים להיגרם מסיבות שונות ומגוונות, חלקן מלכלוכים ומפגעים בדרכים (שברי זכוכיות, חתיכות פלסטיק קשיח, ברגים, מסמרים וכו'), שאין הרבה לעשות כדי למנוע אותם אבל רובם הגדול מתרחשים בעקבות טיפול לקוי או הזנחת צמיגי הרכב. מניעתם של פנצ'רים שנגרמים מאחזקה לקויה הוא כל כך פשוט שבאמת חבל לא לעשות זאת. אתם רק צריכים אחת לכמה שבועות להגיע אל פנצ'ריה באור עקיבא (מוזמנים גם לקבוע תור מראש ואנו כבר נדאג להזכיר לכם לקראת מועד הביקור) ואנחנו כבר נמלא את צמיגי הרכב שלכם ללחץ אוויר הראוי בשבילכם.

אנחנו נדע גם לזהות בפנצ'ריה באור עקיבא את איכות הצמיג שלכם. האם הוא בלוי וכדאי להחליפו או שהוא במצד טוב והפנצ'ר מספיק נקודתי שניתן רק לתקן את הצמיג ולהחזירו למקום. בזכות עין מקצועית במיוחד של העובדים שלנו, אתם זוכים לשירותים איכותיים ביותר במחירים נוחים במיוחד.

מילוי אוויר – רק בפנצ'ריה באור עקיבא

כולנו מכירים את האפשרות למלא אוויר בחינם בתחנות דלק. חשוב שתוכלו באמת להנות מהשירות החינמי הזה ואצלנו בפנצ'ריה באור עקיבא אתם נהנים ממשהו הרבה יותר טוב! אתם נהנים מאנשי מקצוע איכותיים שממלאים לכם את האוויר עם כל הציוד המקצועי והאיכותי שנדרש למען המשימה! 

מילוי אוויר בצמיגים בתחנת דלק הוא פשוט ונגיש יותר לפעמים זה נכון אבל בסופו של דבר, אם אתם רוצים שלחץ האוויר בגלגלים שלכם יהיה תקין, ואתם רוצים, תוכלו לקבל את זה רק בפנצ'ריה! פנצ'ריה באור עקיבא ממלאים לכם את האוויר בגלגלים בחינם ומוודאים שלחץ האוויר שאיתו אתם יוצאים מאיתנו, תקין בדיוק לפי הוראות היצרן. בזכות לחץ אוויר תקין אתם מונעים בלאי מיותר בצמיגי הרכב, אתם מקבלים חוויית נהיגה חלקה ובטוחה ואתם מוודאים שאחיזת הצמיגים את הכביש תהיה אופטימלית. על תוותרו על ביקור בפנצ'ריה באור עקיבא! 

בואו לפנצ'ריה באור עקיבא לטיפולים שוטפים לרכב

כמו שאתם דואגים להביא את הרכב שלכם למוסך כדי שיעבור טיפולים שוטפים, כך חשוב לעשות גם עם צמיגי הרכב שלכם! נכון, במוסך כנראה שיבדקו בין היתר גם את איכות הצמיגים אבל כאשר המוסכניקים שלכם עסוקים בכמה וכמה דברים ברכב שלכם, אנחנו בפנצ'ריה באור עקיבא עסוקים רק בצמיגים שלכם! כך אתם יכולים להבטיח טיפול איכותי בכל חלק ברכב! הרי בשביל להחליף את מסנן הדלק אתם לא תיגשו אל חשמלאי רכב. נסו לדייק את הביקורים שלכם אצל אנשי המקצוע של עולם הרכב, כך תקבלו שירות יותר מקצועי, יותר זול ויותר מהיר. מילוי אוויר בגלגלים אצלנו בפנצ'ריה באור עקיבא, לא עולה כסף מו הסתם… כדאי להקפיד על לחץ אוויר תקין לטובת הארכת חיי הצמיג. הזנחה של הצמיגים תוביל להוצאה ניכרת לעיתים קרובות. זאת ועוד הרי שאצלנו תוכלו למצוא מגוון צמיגים של מותגים רבים – כך שכל אחד יכול למצוא את סוג הצמיג שברצונו להתאים לרכבו (והרי הצמיג הינו ממש כמו נעל אותה יש להתאים לרכב).

לא מחכים רגע עם פנצ'ריה באור עקיבא

הפנצ'ר-מאכרים שלנו איכותיים ומנוסים ויודעים לתת לכם את השירותים המקצועיים שלנו במהירות ויעילות פורצת דרך! אנחנו מאמינים שהביקור בפנצ'ריה באור עקיבא צריך לקחת כמה שפחות זמן כדי שתוכלו לחזור אל השגרה היומית שלכם בקלות ובמהירות. לכן אנו ממליצים לכם לקבוע איתנו מראש בזמן שהכי נוח לכם בו כדי שנוכל לקבל אתכם מהר ולטפל ברכב שלכם ביעילות ומקצועיות רבה כך תוכלו "להשתרר" ולחזור אל יומכם בלי עיכובים וגרירת זמנים.

גם אם תגיעו אלינו ללא קביעת תור מראש, אנו נעשה את מיטב המאמצים לזרז את קבלתכם. מהרגע שהעובדים המסורים שלנו יתחילו לעבוד על הרכב שלכם, אנו מבטיחים לסיים כמה שיותר מהר אחרי עבודה איכותית ברמה גבוהה שנבצע בצמיגי הרכב שלכם. כל זאת בדאגה גדולה לזמן שלכם יחד עם שמירה על איכות עבודה גבוהה במיוחד.

לסיכום, מה אנחנו עושים?

אנחנו, פנצ'ריה באור עקיבא, מביאים לכם את מיטב השירותים המקצועיים שאתם צריכים, וזאת במחירים נוחים ובמקצועיות. עם שירותי הפנצ'ריה שלנו, אתם יכולים לצאת לכל נהיגה בביטחון מלא בכך שצמיגי הרכב שלכם מצויים במצב הטוב ביותר. אל תתפשרו על איכות הצמיגים ברכב שלכם. הנה, אלו הם השירותים אותם אנחנו מעניקים ב"פנצ'ריה באור עקיבא":

  • איזוני גלגלים
  • מילוי אוויר בצמיגים
  • החלפה של ג'אנטים
  • יישור של ג'אנטים
  • החלפה של כל סוגי הצמיגים
  • החלפה של צמיגים לכל רכב
  • בדיקת איכות לצמיגים
  • תיקוני פנצ'רים

תפריט נגישות