cropped-Sderot-removebg-preview.png

קבלן איטום, קבלן איטום מגזין

באור עקיבא

מהו המחיר של איטום קירות חיצוניים באור עקיבא?

הבית שלנו… וואו כמה שאנחנו עסוקים בעיצוב שלו.  ספה גדולה עם כריות בשלל צבעים, פינת אוכל נוחה, כורסא טלוויזיה, תמונות בגוונים מיוחדים, קירות שאנחנו צובעים בגוונים שונים – כן, הרבה דברים והרבה אלמנטים, דרושים מאיתנו בכל הקשור לעיצוב הבית. אך האם אנחנו מקדישים תשומת לב לסדקים שעל הקירות שנובעים מבעיות בקירות החיצוניים? קבלן איטום באור עקיבא מבצע איטום של קירות חיצוניים באור עקיבא באופן מקצועי (עם אחריות ובמחיר שברובו תלוי בנזק שנגרם לקיר).

אז מתי ואיך מתבצע איטום של קיר חיצוני 

בינינו, כשיש לנו חור בשן, אנחנו לא  אומרים "לא נורא – זה יחלוף". במקרה שכזה מן הסתם  נפנה לרופא שיניים ונטפל בחור לפני שיהיה מאוחר מדי ואולי גם לא תהיה שן יותר… (זו שמעניקה לנו מראה אסתטי ויפה). אז מה לגבי סדק בקיר, רטיבות או טפטופים בקיר?  ומה עם מקרים בהם נוצר עובש? ובכן רובנו ניקח סמרטוט וננקה, נכון? יש להניח שכן… אז בכל הקשור לרטיבות בקיר – לפני שזה קורה, תזמינו קבלן איטום באור עקיבא אשר מגיע לבחון את המצב ולתקן את מקור הבעיה. מדובר בבעיה שברוב המקרים היא בקיר החיצוני – חשוב לטפל בה רגע לפני שיהיה מאוחר מדי והסדקים יתפשטו על כל הקיר… 

מורכבותה של העבודה

אם בטיפולי שורש עסקינן הרי שמדובר בזמן לא מבוטל של טיפול. באופן דומה גם עבודת איטום קירות חיצוניים באור עקיבא אף היא עורכת זמן. נקודה נוספת של דמיון היא, שככל שנדרשת יותר עבודה הרי שגם המחיר יהיה בהתאם. המטרה היא לא לצאת בהוצאות גדולות מדי וכדי שזה יקרה, חשוב לטפל בבעיה עוד באותו הרגע (כמובן שעדיף יהיה לא להגיע לטיפול שורש אלא לטפל בסתימה ולסיים את העניין כמה שיותר מהר – המצב הרצוי שיביא להוצאה מופחתת בסופו של דבר).

איטום חלקי או איטום מלא? (מה ההבדל?)

לעיתים נדרש לאיטום נקודתי בזכות העובדה שעלינו על הבעיה בזמן… כלומר הזמנו קבלן איטום באור עקיבא, שביצע את האיטום בפחות זמן ובפחות כסף. עם זאת, במקרים אחרים נדרש איטום של הקיר כולו. זאת בהנחה ונוצרו סדקים רבים בקיר או שניתן לטפל בנזילה בזמן עבודה רב יותר (ובהתאם לכך גם המחיר). חשוב לציין כי סדק בקיר וגם קטן ביותר, מהווה סימן למשהו שקורה לנו בקיר (בדיוק כמו שקיימים סדקים באדמה אחרי רעידת אדמה קטנה – כאשר משהו זז ממקומו וזה האות שאנחנו צריכים לשים לב אליו –  לקחת היטב לתשומת ליבנו). לדוגמא: מחיר איטום קירות חיצוניים באור עקיבא באופן חלקי נע בן 1,000 ₪ לבין 1,500 ₪. מחיר איטום קירות חיצוניים באור עקיבא באופן מלא כולל סנפלינג נע בין 5,000 ₪ לבין 10,000 ₪.  אז כאשר אתם מתחילים לראות סממנים לבעיית איטום בקירות שלכם, התייעצו עם קבלן איטום מקצועי, אולי הוא ימליץ על עבודה נקודתית אך אולי הוא ימליץ לכם לאטום בצורה נרחבת יותר.

איטום קירות באמצעות חיפוי

ישנם חומרי איטום רבים וטובים אשר מתאימים לקירות מסוגים שונים. אי לכך, לא ניתן להשתמש בהם בכל מצב – כל מצב דורש פתרון ספציפי. חומרי איטום עבור קירות חיצוניים מומלץ שיבואו לשימוש בהמלצת בעלי מקצוע (שיתאמו ציפיות עם לקוחותיהם טרם הצעת המחיר) וזאת, על מנת להסביר להם את מטרת חומרי החיפוי וייעודם – לא ניתן לבחור חיפוי לקיר שאינו מתאים למקרה ספציפי. מחיר איטום קירות חיצוניים באור עקיבא בטיח, נע בין 100 ₪ לבין 200 ₪ למ"ר. מחיר איטום קירות חיצוניים באור עקיבא בפסיפס, נע בין 170 ₪ לבין 270 ₪ למ"ר.

סנפלינג – מדובר בכלי שימושי של ממש

באילו מקרים נדרש להזמין קבלן איטום שיקשור עצמו לחבלים, ויהיה תלוי כמו עלה נידף בין שמיים לארץ? ובכן, זה יקרה בסיטואציות בהן אין דרך להגיע למקום הרצוי בשום דרך בפרט שמדובר בגובה. אנשי הסנפלינג ערוכים לכל תסריט ויודעים היטב את העבודה בין אם מדובר בבניין בן 4 קומות או בין אם מדובר בבניין בן 14 קומות. ברשותם יש את הציוד הנדרש לביצוע עבודת האיטום וזאת בכדי להביא לתוצאות מרשימות (בדיוק כמו קבלן איטום באור עקיבא שמבצע עבודת איטום שכזו בבית פרטי שעל הקרקע…). מחיר איטום קירות חיצוניים בסנפלינג נע בין 1,500 ₪ – 2,000 ₪.

איך מקבלים אחריות על העבודה?

ובכן, סגרתם עסקה עם קבלן איטום אור עקיבא? אתם מרוצים מהחלטתכם? נהדר. חשוב לדעת כי האחריות הינה ל-4 שנים עבור עבודת האיטום בלבד, כך שבמידה ותזמינו את אותו הקבלן שוב, הוא יגיע בתוך 5 ימי עסקים – זאת כדי לטפל כמובן בבעיות שנוצרו בעבודת האיטום שלו. זאת ועוד, הרי שהוא כמובן לא ידרוש תשלום נוסף שכן זו עבודה שמתבצעת במסגרת האחריות. חשוב לציין שהאחריות צריכה להיות מסוכמת ביניכם כבר בתחילת השיחה טרם תחילת העבודה ולהיכתב בהסכם עם האיש מקצוע שבחרתם בו בלב שלם. 

אז לאטום או לא לאטום – זאת השאלה…

שמירה על הבית זה לא רק אותה גדר שתוחמת אותנו משכנינו, או האזעקה ומצלמות אבטחה אשר ירתיעו מפני גנבים, או כלב גדול שנובח על כל העוברים והשבים… שמירה על הבית נעשית גם דרך שימת לב לפרטים קטנים – אלו שקורים על קירות ביתנו או אשר נותנים סימן למשהו לא תקין שקורה בגג או בקיר עצמו. ככל שנעלה על בעיות שכאלו מוקדם יותר (ונתייחס אליהן בהתאם), הרי שנוכל למזער את הנזקים ולחסוך לעצמנו: עוגמת נפש, זמן יקר, תסכול ולא מעט כסף. בין אם ראינו את הנזק בשלב מאוחר מדי, בין אם הוא התחלתי או בין אם הוא במצב קיצון, הרי שלהזמין קבלן איטום באור עקיבא לדוגמא – כזה שיגיע לבחון את מקור הרטיבות (זו אשר גורמת לסדקים בקיר – ובהמשך הדרך לרטיבות), ובכן ביקורו של קבלן האיטום הינו חשוב ביותר.

תחומים רלוואנטים אחרים

קבלן עבודות גבס >>
חברת ניקיון >>
שירותי צבע>>
שירותי מנעולן >>
מתקין דודי שמש >>

תפריט נגישות