cropped-Sderot-removebg-preview.png

קבלן בנייין

באור עקיבא

קבלן בניין באור עקיבא בנאדם שאפשר לבנות עליו (ובאמצעותו...)

קבלן בניין הוא אותו בעל מקצוע שכל האחריות היא עליו כאשר מדובר בבניית המכלול המורכב אשר נקרא בית או בניין. כן בהחלט, הוא למעשה הבן אדם אשר דואג לנצח על תזמורת עבודת הבניה כולה. 

יש לקבלן בניין כל כך הרבה משימות לביצוע, כל כך הרבה אלמנטים לקחת בחשבון, וכל כך הרבה תיאומים בין כל הגורמים, עד כדי כך שלעיתים נראה כי זו משימה בלתי אפשרית…

אם אתם נמצאים לקראת בנייה של בית, או אם אתם מתכננים ביצוע של בניית בית עתידית, הרי שחשוב לבחור בקבלן בניין שכבר מגיע עם קילומטראז' בתחום (אחד שכבר ביצע עבודות בניה רבות ואשר יש לו ניסיון שמדבר בעד עצמו). בכל הקשור לתחום הבנייה הרי שלניסיון ישנו תפקיד משמעותי ביותר (החל בעבודת הקבלן עם קבלני המשנה המתאימים ביותר, דרך שילוב נכון של חומרים, בצפי מדוייק של תמחורים, בעמידה בזמנים, בדאגה בלתי מתפשרת לבטיחות באתר הבנייה, בידע נרחב לקיצור תהליכי בירוקרטיה וכו' וכו'). אכן יש לקבלן בניין הרבה מאוד משימות ועניינים שיש לבצע, כד להגיע ליעד של בית או בניין שעומדים על הקרקע ומוכנים לקלוט את הדיירים שלהם.אם אתם לקראת בניית בית באיזור חוף הכרמל, קודם כל יש לאתר קבלן בניין באור עקיבא או בסביבתה – כזה שיש לו ניסיון ושיש ברשותו "קבלות". כלומר, אותו קבלן בניין באור עקיבא שנרצה להעסיק בעבורנו הוא אותו אחד שכבר עשה דרך כלשהי, אחד שיש לו קילומטראז' של בנייה ושיש לו תיק עבודות שניתן להתרשם ממנו לטובה.

קבלן בניין הוא זה שלמעשה אחראי לעבודה הכוללת שמתחילה בעבודת פיתוח השטח ואשר מסתיימת לה באותו יום מרגש – יום מסירת המפתח בסיום העבודה…

פתח תפריט

מגוון שירותים של קבלן בנייין באור עקיבא

הצעת מחיר מפורטת

על מנת שניתן יהיה לקבל את התמונה המלאה עוד בטרם תחילת העבודה, הרי שמוגשת הצעת מחיר מפורטת. מטרתה היא מתן הסבר מדוקדק אודות העלות של כל רכיב וכל חלק מאותו פאזל שנקרא בית. באופן זה מתאפשרת שקיפות מלאה שמאפשרת ללקוח לבצע שינויים שונים במהלך הבניה אם יחליט. באמצעות הצעת המחיר ניתן כמובן לדעת במדוייק כמה עולה כל אלמנט וכך נמנעות הפתעות לא רצויות תוך כדי התהליך. קבלן בניין באור עקיבא עובד כל הדרך למען ובשביל הלקוחות.

כימיה אישית עם קבלן בניין אור עקיבא

קבלן בניין באור עקיבא מנהל את עבודת הבניה בפועל, אך בסופו של דבר הלקוח הוא כמובן בעל הנכס... לפיכך הלקוח הוא זה שכמובן נותן את המילה האחרונה בכל הקשור לתוצאה הרצוייה. מערכת היחסים שבין הקבלן לבין הלקוח היא אלמנט חשוב ביותר והרי מדובר בלא מעט החלטות שיש לקבל יחד כאשר שיתוף הפעולה הזה עורך תקופה ארוכה (ישנם תהליכי בנייה שיכולים לקחת גם מספר שנים). קבלן בניין באור עקיבא דואג לשמור על תקשורת פתוחה ותדירה עם לקוחותיו וזאת בכדי שניתן יהיה להגיע בצורה יעילה ומהירה אל עבר היעד ואל עבר הגשמת חלום הלקוחות – אותו יום של מסירת המפתח.

בטיחות לפני הכל

קבלן בניין באור עקיבא דואג לבטיחות המבנה. זה נכון כמובן לעמידה בכל התקנים הנדרשים באשר לעמידת המבנה חזק ויציב לאורך השנים, אך כמובן שבמסגרת זו הדאגה הינה גם לבטיחות שיש לקיים גם בזמן תהליך הבנייה. במסגרת זו קבלן הבניין הוא שאחראי לבטיחות כלל העובדים שבשטח הבניה והוא שאחראי לכך שאף גורם שאינו מעורב בתהליכי הבנייה לא ימצא באתר הבנייה (והרי מדובר בסכנת חיים של ממש). כמו כן, קבלן בניין באור עקיבא עליו לדאוג להימצאות איש בטיחות בשטח (כך למעשה ישנו פיקוח על בטיחות האתר ועל בטיחות המבנה בכל רגע נתון).

עבודות שלד - קבלן בניין באור עקיבא

שלב משמעותי ביותר בתהליך הבנייה של קבלן בניין אור עקיבא בבנייתו של כל מבנה (בית פרטי, בניין דירות, או מבנה של משרדים), זהו שלב "השלד". שלב זה כולל את בניית העמודים ויציקת הבטון של המבנה. בשלב זה על קבלן הבניין לעמוד בתקנות מחמירות רבות אשר בודקות בכל נקודת זמן את: חוזקו של הבטון, את כמות הברזל ואת יכולת המבנה לעמוד מול המעמסה שעליו "לסחוב" כל השנים. רק לאחר סיום שלב זה (שלב השלד) הרי שניתן להתחיל בעבודות "גמר" ולהמשיך בתהליך הארוך והמאתגר שעליו "מנצח" קבלן הבניין מאור עקיבא.

הריסה והכנת השטח לבניה

אחד השלבים הראשוניים של כל תהליך בנייה הוא אותו יום בו טרקטורים ענקיים מגיעים ופשוט מכינים את השטח לתחילת הבנייה. עבודת טרקטורים כזו בחלק מן המקרים כוללת הריסה "קשוחה ביותר" של מבנה או מבנים ישנים שבמקום, או שמדובר בעבודה אשר מסתכמת אך ורך בפינוי פסולת שנמצאת במקום וביישור הקרקע לאחר מכן. קבלן בניין אור עקיבא הוא זה שאחראי כמובן גם על אותו קבלן-משנה (אותו בעל מקצוע אשר מבצע את הכנת השטח לבנייה).

קבלן בניין באור עקיבא - רוח יצירתית

בפרויקטים של בניה ישנם שינויי דרך לעיתים שיש לבצע תוך כדי התהליך. מדובר לעיתים בתקלות ובעניינים לא צפויים כך שנדרשת יצירתיות מסויימת בכדי ללכת בדרך שונה מהתכנון המקורי. זה בהחלט חלק טבעי מתהליך של בנייה. לפיכך, המיומנות והניסיון המקצועי כקבלן בניין אור עקיבא מאפשר לי למצוא את הפתרונות המתאימים במקרים כגון: תקלות שונות שעלולות לצוץ, בעיות שנוצרות מתשתיות או ממערכות עירוניות, או שינויי דרך שהלקוח יוזם (רעיון חדש שעלה לו וכד'). כן בהחלט, קבלן בניין חייב להיות בעל חשיבה יצירתית – כזאת שיוצאת מן הקופסא.

מגזין קבלן בניין אור עקיבא

בונים בית? אתם חושבים על בניית בית בעתיד? ובכן, המגזין עשוי לתרום לכם לא מעט ידע מעניין ושימושי אודות עולם הבנייה. במגזין ניתן למצוא לא מעט כתבות, מאמרים, עצות וטיפים שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שתוכלו לקבל עוד ועוד מידע לגבי תחום זה.

לבנות בית זהו תהליך שבהחלט יש בו לא מעט שלבים והרבה פעמים זהו תהליך מלחיץ ומאתגר. המגזין מאפשר להעמיק, לשאוב רעיונות, להיחשף לעיצובים שונים ומעניינים (מהארץ ומהעולם) ובעיקר מעניק ידע משמעותי איתו תוכלו להתכונן טוב יותר לקראת אירוע משמעותי ומכונן שכזה, כמו בניית בית.

 

בהצלחה!

איפה קבלן בנייין באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות