cropped-Sderot-removebg-preview.png

רואה חשבון

באור עקיבא

רואה חשבון באור עקיבא

משרד רואי החשבון שלנו "רואה חשבון באור עקיבא" מעניק  לכם שירות פיננסי איכותי למשך שנים ולאורך כל חייו של העסק שלכם. עם טיפול מתמשך אנחנו לומדים להכיר את ההתנהלות העסקית שלכם וגם מייעצים לכם בהשקעות חדשות או בהתנהלות פיננסית שיש לתקן. כן בהחלט, אנחנו מעניקים שירות שוטף ומקיף לאורך כל הדרך. 

איתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות. רואה חשבון לעצמאיים? אנחנו כאן. בין אם אתם עצמאיים או שכירים, חברה בע"מ או עמותה, רואה חשבון הוא חלק חשוב מאוד מההתנהלות הכלכלית והחוקית שלכם. והרי שבאמצעותנו תוכלו להיות בטוחים שאתם פועלים כחוק ואף תוכלו לחסוך בהוצאות. אנחנו ("רואה חשבון באור עקיבא") מגיעים עם ידע והיכרות מעמיקה בכל הקשור לחקיקה בישראל. לימודים אקדמיים שמתרכזים בהבנת החוק והפרוצדורות הפיננסיות הרבות והמסובכות וכן ניסיון של שנים עם אינספור לקוחות שונים, גדולים כקטנים, עושים את ההבדל בתהליכים מול הרשויות במדינה וכן מאפשר לכם לדעת שלא פספסתם שום שלב חשוב בין אם אתם עצמאיים, שכירים, עוסק פטור או חברה בע"מ.


אנחנו בטוחים שצמד המילים "מס הכנסה" גורם לצמרמורת קלה לכל מי שקורא אותו. בעזרתנו אתם יכולים להירגע ולהפסיק לפחד מכל הבירוקרטיה המסובכת, הטפסים הבלתי נגמרים וההתרעות המוזרות על תשלומים שלא ידעתם שאתם בכלל חייבים בהם. רואה חשבון נועד בעצם כדי להיות זה שמתמודד עם כל הבירוקרטיה הזו. בית העסק שלנו, "רואה חשבון באור עקיבא" מכיר לעומק את חוקי המסים בישראל ויודע להעביר אותם למשימות, מטלות או טפסים מדויקים. כן בהחלט, איתנו אתם יכולים לפנות את הזמן שלכם כדי להתעסק בכם עצמכם, בעסק שלכם או בכל דבר אחר. מנגד, הרי שאני מטפל בצד הפיננסי של העסק שלכם כדי שאתם לא תהיו צריכים להתמודד בבירוקרטיה הסבוכה מול מוסדות המדינה, הביטוח הלאומי ורשות המיסים. מהרגע שנוצר בינינו קשר לקוח/ נותן שירות, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הפיננסי המקצועי ואיכותי ביותר.

מדובר בניסיון עתיר שנים, שאני עוסק במקצוע. אשמח לעזור לכם בגילוי של דרכים חדשות לחסכון כספי, בייעוץ לכדאיות של השקעות או הקמת עסקים, במילוי דוחות, בהכנת משכורות ובעיקר תוכלו לקבל הרבה מאוד שקט נפשי.

 

אנחנו חוסכים לכם לא רק הרבה זמן אלא בעיקר הרבה כאב ראש. אנחנו מציעים מגוון נרחב של שירותי ראיית חשבון בהתאמה לצרכים של העסק שלכם ואליכם. באמצעותנו – "רואה חשבון באור עקיבא" תוכלו להיות רגועים יותר, להתנהל טוב יותר, להצליח יותר ולהתפנות יותר לפיתוח העסק שלכם. והרי אנחנו מעניקים לכם שירותי ראיית חשבון מקצועיים ואיכותיים, זמינים לכל אורך שעות היום ומעניקים לכם יחס חם ואדיב

open menu

מגוון שירותים של רואה חשבון באור עקיבא

חיוך רחב רק אצל רואה חשבון באור עקיבא

אני בהחלט מאמין שהשירות חשוב כמעט כמו האיכות. אני מציע שירות עם חיוך רחב. והרי אתם עסוקים בטרדות היומיום וטרדות העסק שלכם, אם אני יכול על ידי חיוך להנעים את יומכם הרי שכבר עשיתי את שלי... זאת כמובן במקביל לעשייה המקצועית שאני מבצע במקביל. כן, חיוך מביא חיוך - זהו "האני מאמין" שלי עוד מהיום הראשון שפתחתי את "רואה חשבון אור עקיבא".

לא מפחדים ממס הכנסה

כן כן, איתי "רואה חשבון באור עקיבא", אתם תגלו כי אין ממה לפחד... מס הכנסה יכול להיות גוף נוח ופשוט אם רק מבינים אותו כהלכה. שנות ניסיון רבות וכן לימודים שאינם נגמרים לעולם בתחום ראיית החשבון המתפתח והמתחדש, מאפשרים לי להכיר את מס הכנסה מכל הכיוונים. איזה טפסים צריך למלא, איזה טפסים כדאי למלא, על מה להצהיר וכו' וכו'.

רואה חשבון לעסקים

במידה ואתם פותחים עסק חדש, בין אם אתם פותחים עוסק פטור, מורשה, חברה בע"מ או עמותה, משרדי דואג להתנהלות הפיננסית הטובה ביותר בשבילכם. משלב פתיחת התיק במס ההכנסה, "רואה חשבון באור עקיבא" דואג לעסק שלכם כדי שאתם תוכלו להמשיך ולפתח את העסק. ייעוץ פיננסי ובניית אסטרטגיה כלכלית של העסק, הגשת דו''חות, חשבות שכר, ייצוג מול הרשויות, ניהול תזרים מזומנים וכו' וכו'.

רואה חשבון לשכירים

אם אתם מחפשים רואה חשבון למרות שאינכם בעלי עסק, רואה החשבון מקל עליכם עם ניהול הכספים שלכם ונותן לכם עצות לגבי התנהלות פיננסית נכונה. המשרד שלי "רואה חשבון באור עקיבא" יגיש עבורכם את כל הטפסים הנדרשים כדי לקבל החזרי מס מהמדינה במידת הצורך וכמו כן אנהל עבורכם את כל עבודת הבירוקרטיה בנושאים רבים ומגוונים אחרים.

השירותים של רואה חשבון באור עקיבא

המשרד שלי מעניק מגוון שירותים אשר ניתן לצרוך דרכי: עריכת דוחות שנתיים, פתיחת תיק במס הכנסה, ייעוץ בנושאי חשבון ומס, חשבות שכר, הצהרת הון, החזרי מס, רואיית חשבון לשכירים, רואיית חשבון לעוסק פטור או לעוסק מורשה, ראיית חשבון לחברה בע"מ ועוד ועוד. כן, הכל נעשה תחת קורת גג אחת. אני כאן לשירותכם.

מקצועיות ללא פשרות - רואה חשבון באור עקיבא

במשרד שלי "רואה חשבון באור עקיבא" אתם מקבלים שירות מקצועי ואיכותי ביותר. כשמדובר בייעול העסקי ובהתנהלות הפיננסית של אדם פרטי הרי שהקפדה על מקצועיות ללא פשרות היא בראש סדר ההעדיפויות שלי. ועל כן, מעבר להשכלה ולניסיון עתיר השנים שלי, הרי שאני מקפיד להיות עם יד על הדופק ולעבור השתלמויות מקצועיות כל הזמן.

מגזין

בין אם אתם עצמאיים שזקוקים לשירותו של רואה חשבון באופן שוטף, בין אם אתם שכירים שצריכים להיעזר בשירותו של משרד רואה חשבון לצורך החזרי מס וכד', הרי שמעט ידע בתחום ודאי עשוי לסייע לכם. במגזין שלפניכם ניתן למצוא טיפים שימושיים מתחום החשבונאות והפיננסיים, אשר יתרמו לכם לא מעט ידע חשוב, וגם טיפים מעשיים ופרקטיים.

תיהנו.

איפה רואה חשבון באור עקיבא נותן שירות?

שנדבר?

תפריט נגישות