cropped-Sderot-removebg-preview.png

רואה חשבון

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

רואה חשבון באור עקיבא - מקצוענות מקצועית

כל אדם שנעזר בשירותינו זוכה בצוות מקצועי ומנוסה של המשרד שלנו, שמשיג עבורו את הטוב ביותר שניתן. כל מקרה שמגיע אלינו זוכה לטיפול פיננסי איכותי במיוחד על ידי צוות רואי החשבון המוכשרים שלנו. צורת עבודה יסודית ומקצועית, מאפשרת לנו להציג בפניכם את האפשרויות הטובות ביותר לכל סיטואציה וביחד אתכם, להשיג את התוצאה הרצויה.

רואה חשבון באור עקיבא - יצירתיות חדשנית

העולם שאנו חיים בו כל הזמן משתנה. אנו מתעוררים בכל בוקר אל עולם חדש ומעט אחר וגם לגבי החוק הקשיח, תמיד יש מקום ליצירתיות. אנחנו מאמינים כי רואה חשבון מקצועי ואיכותי חייב להיות בעל חשיבה יצירתית. ההיכרות המעמיקה שלנו עם החוק הישראלי מאפשרת לנו להתנהל מולו בצורות שונות וחשוב לדעת מהי הדרך הטובה ביותר אשר תגיע לתוצאה הרצויה.

רואה חשבון באור עקיבא - במגוון שירותים

אני מאמין שרואה חשבון יכול להקל על כל אדם. ההיכרות המעמיקה שלי עם חוקי המדינה, הלימודים הארוכים (והקשים) והניסיון של השנים הרבות שצברתי במקצוע, מאפשרות לי לגשת אל כל טופס של משרד המסים ולמלא אותו כמעט בצורה אוטומטית. אני יודע מה נדרש להכין לכל טופס ולכל בקשה ואני יודע איך לעשות זאת במהירות וביעילות.

רואה חשבון באור עקיבא - זמינות באחריות

בתור נותן שירות אני עושה את מירב המאמצים להיות זמין לכם בכל שעות היום כדי שאוכל לתת מענה לכל בעיה שצצה אצלכם וכן לכל ייעוץ. ישנם דברים שהתזמון הוא המפתח שלהם ולכן אני משתדל לתת לכם את השקט והביטחון שלא משנה מתי – אני כאן בשבילכם. עם יחס אדיב וחם, תוכלו להיות בטוחים שבמידה ואני לא זמין ברגע אחד, אחזור אליכם במהירות ברגע שאחריו.

רואה חשבון באור עקיבא שמלווה אתכם

אני מאמין כי ההמשכיות של העבודה המשותפת חשובה לביסוס העסק מכמה בחינות. אם אתם יודעים שיש לכם רואה חשבון מקצועי ואמין בכל זמן, אתם יודעים שלפחות דאגה אחת לגבי העסק שלכם מטופלת. עם קשר שנרקם לאורך שנים אני לומד כיצד לפנות אליכם, באילו נושאים אתם רוצים להתעדכן ואיך לעבוד מולכם בצורה המתאימה והנוחה ביותר (גם לי וגם לכם).

רואה חשבון בהתאמה מלאה

לכל אדם יש את האופי שלו וכך גם לכל עסק. אפילו בינכם לבין העסק שלכם ניתן למצוא הבדלים רבים כמובן. שנותיי הרבות כרואה חשבון באור עקיבא מאפשרות לי להתאים לכל עסק ולכל אדם את ההתנהלות הייחודית שלו שתועיל לו כמה שיותר בנוחות, במקצועיות, בחיסכון ובאפשרויות הפיננסיות שלו בעתיד. כן, אני מאמין בשילוב שנוצר בין שיתוף הפעולה לבין הבנת הצורך.

אתם חייבים לראות

עוד קצת על רואה חשבון באור עקיבא

להיות רואה חשבון זה לתת לכם נחת. עם ההיכרות המעמיקה ושנות הניסיון הרבות שלנו אנחנו יודעים לתת את כל השירותים ולבצע את כל העבודות הפיננסיות שלכם בצורה מקצועיות ויעילה ביותר. אנחנו בהחלט יכולים לומר כי איתנו ("רואה חשבון באור עקיבא") אתם פשוט יודעים שהעסק שלכם מטופל היטב במשך שנים. והרי אנחנו מבצעים עבורכם את כל הפעולות הפיננסיות הנדרשות מול מס הכנסה, ביטוח לאומי ויתר רשויות אכיפת המס. מגדלי הבירוקרטיה לא יגיעו לשולחנכם ואתם יכולים בכל רגע להתייעץ איתנו לא רק לגבי מצבו של העסק אלא גם לגבי התפתחויות צפויות ולגבי ההתנהלות הפיננסית של העסק. 

תיקים שמנוהלים במשרד שלנו לאורך זמן, אלו הם תיקים שאנחנו מכירים היטב. אנחנו מאמינים שבתור רואי חשבון אנחנו נותנים לכם את השירות ולכן תפקידנו הוא להקל עליכם. בזכות הידע המקצועי שלנו והיכולות שלנו, אנחנו יודעים גם לצאת מעט ממסגרת התפקיד לעיתים ולתת לכם ייעוץ בתחומים מגוונים אם תרצו בכך. הייעוץ עשוי לעזור לכם להמשיך לפתח את העסק בצורה המתאימה לכם ביותר כמו גם למנוע תופעות לא בריאות לעסק שלכם מבלי לפגוע בכם. ההיכרות שלנו עם רזי המקצוע ועם החוק בישראל, מאפשרת לנו מרחב רב של פעילות ותמרון ולכן גם מגוון פתרונות לכל מני סוגים של התנהלויות עסקיות.

אם אתם מעוניינים בייעוץ תוכלו לקבל מאיתנו את כל הידע הנדרש על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה שהכי מתאימה לכם. אנחנו נציג בפניכם את האפשרויות העומדות מולכם (נסביר בדיוק מה כל אפשרות אומרת, מה היתרונות שלה ומה החסרונות). אנחנו נתן גם את חוות הדעת שלנו מתוקף שנות הניסיון הרבות ובסופו של דבר, כך תוכלו להגיע אל ההחלטה הטובה ביותר בעבורכם. 

איתנו, משרד "רואה חשבון באור עקיבא" העסק שלכם בידיים טובות ואתם לא צריכים יותר לפחד מצמד המילים "רשות המיסים". אנחנו מעניקים לכם את השקט להתפתח ולפתח את העסק שלכם לאיזה גודל אליו אתם שואפים עם שירות מקצועי ואמין שמביא איתו ניסיון רב וידע נרחב בתחום. כמו כן, הרי שאנחנו כל העת שואפים להעניק שירות אדיב ונעים שמכבד כל אדם.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על רואה חשבון באור עקיבא

תפריט נגישות