.הצהרת נגישות – AGSL דף ראשון בגוגל – AGSL נגישים

חברת איי גי אס אל מקדישה מאמצים רבים לקידום בעלי מקצוע לדף ראשון בגוגל, אך במקביל ולא פחות חשוב מקדמת חברת איי גי אס אל שרות שוויני נגיש קל ומקצועי ומכובד לכל לקוחותיה וכלל המשתמשים באתרי החברה ושרותיה. חברת איי גי אס אל משקיעה משאבים ומאמצים מתמידים בביצוע ההתאמות הנצרכות באתרי החברה, באופן תמידי.
 

לחברת איי גי אס אל ( AGSL ) אין משרדים לקבלת קהל.

כל שרותי חברת איי ג'י אס אל נעשים באמצעות אתר האינטרנט של חברת איי גי אס אל ובאמצעות המייל בכתובת agsl.first@gmail.com

כמו כן לחברת איי ג'י אס אל ( AGSL ) יש מענה קולי בשעות העבודה בטלפון 054-7570076 המענה הקולי של חברת איי ג'י אס אל ניתן ללא מוזיקת רקע ובשפה ברורה בשפות עברית ואנגלית בלבד.

אתרי חברת אייגיאסאל מותאמים לכל הדפדפנים הנפוצים בגרסאות אחרונות, ובמיוחד לדפדפן כרום.

כמו כן מותאמים אתרי חברת איי גי אס אל AGSL לשימוש בדפדפנים בטלפונים הסלולרים החכמים מהדורות האחרונים.

אתרי חברת איי גי אס אל עומדים בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות – התאמות נגישות לאתרי אינטרנט/התאמונת נגישות לשירות

התאמות הנגישות באתרי חברת איי גי אס אל AGSL בוצעו עפ”י דרישות התקן הישראלי- ת”י 5568 לנגישות תכנים באינטרנט עבור אנשים עם מוגבלות ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

כאמור אתרי חברת איי גי אס אל הותאמו לכל הדפדפנים, אך לדפדפן כרום – הדפדפן הנפוץ ביותר – במיוחד.

אתרי חברת איי גי אס אל הותאמו לעבודה עם מקלדת עבור אנשים עם מוגבלות על ידי הפעלה בעזרת מקשי החצים במקלדת ובעזרת מקש Esc  ומקש Enter 

חברת איי גי אס אל דואגת להנגיש את אתרי החברה גם עבור העיוורים וכבדי הראיה, וממליצה על שימוש בתוכנת NVDA אותה אפשר להוריד ולהתקין בקישור הבא http://nvaccess.org.il  אנו בחברת איי גי אס אל  AGSL ממליצים ללמוד את הפעלת התוכנה באתר חברת NVDA .

חברת איי גי אס אל פירסט פייג בע"מ agsl First Page LTD  עושה צעד נוסף לטובת הנגשת אתריה ומאפשרת לאנשים עם מוגבלות לפנות אליה על מנת לקבל מידע בפורמטים נגישים יותר ואף נגישים אחרת, וזאת באמצעות פרטי הקשר המוזכרים למעלה וזאת ללא עלות נוספת כמובן.

חברת איי גי אס אל פירסט פייג בע"מ ממשיכה במאמציה לפעול להנגיש את אתרי החברה לטובת כלל הציבור ולטובת בעלי המוגבלויות במיוחד.

במידה ומצאת תקלה או חלקים עם נגישות חסרה באחד מאתרי חברת AGSL First Page LTD אנא עדכן אותנו בפרטי הקשר למעלה על מנת שנוכל לתקן את התקלה או חוסר הנגישות בהקדם האפשרי.

פרטי איש הקשר בחברת איי גי אס אל :

שם : עדי גורית

טלפון : 054-7570076 (במידה ואין מענה נא להשאיר הודעת וואטסאפ)

מייל : agsl.first@gmail.com

תפריט נגישות