cropped-Sderot-removebg-preview.png

קבלן בנייין

באור עקיבא

אודות

באור עקיבא

קבלן בניין באור עקיבא - פיקוח מקיף וצמוד

קבלן הבניין מתוקף תפקידו הוא אשר המון על ניגונה של כלל התזמורת. אחריות זו כוללת מן הסתם אלמנט משמעותי של פיקוח בכל שלב ושלב (וכן, ישנם הרבה מאוד שלבים שכאלו שיש לפקח עליהם). בין אם זה קבלן משנה לעבודות חשמל, בין אם זה קבלן משנה לעבודות אינסטלציה, נגרות או מיזוג אוויר, על כולם צריך קבלן הבניין לפקח ולאשר את ביצוע עבודתם.

הגשמת החלומות עם קבלן בניין באור עקיבא

בית הוא דבר שאנחנו חולמים עליו שנים... חוסכים שקל לשקל וללא ספק הרי שמדובר בעבור רובנו בהוצאה הכספית הגבוהה ביותר שבמהלך חיינו. כקבלן בניין באור עקיבא אני מגשים חלומות שכאלו בעבור הלקוחות שלי (תפקידי להוציא אל הפועל את חלומותיהם של האנשים - שנרקמו בדמיונם במשך שנים ארוכות...). ובכן, לעסוק בהגשמת חלומות זה בהחלט עניין לא פשוט... אך זהו ללא ספק עניין מאתגר שמביא איתו סיפוק רב.

עמידה בלוח הזמנים

קבלן בניין באור עקיבא עומד בלוחות הזמנים שנקבעו וזאת מתוקף המיומנות והניסיון שמגיע עם השנים. והרי כשמשלבים בין כל כך הרבה גורמים למען פעולה אחת, ישנה חשיבות גדולה לסדר הדברים (מתקין הדלתות חייב להגיע אחרי עבודת הרצף, שלב הטיח חייב להיגמר לפני שמגיע הצבעי וכו' וכו'). הרבה דברים עלולים להשתבש וכל עיקוב קטן גורר בלגן שלם... לפיכך קבלן בניין באור עקיבא יודע לקחת זאת בחשבון ולהערך לכך בהתאם.

קבלן בניין באור עקיבא – אחריות לאיכות

איכות החיים שלכם תלויה בהרבה גורמים. אחד מאותם גורמים היא ללא ספק אל איכות הבניה של הבית שלכם. בית שבנוי באופן איכותי הוא כזה שלא יתחיל להיסדק לאחר שנה בודדה וכזה שלא תיווצר בו רטיבות כבר במהלך החורף הראשון, כן בהחלט. זהו בית בעל בידוד שנעשה כפי שצריך, בית עם אטימה שבוצעה היטב, בית עם יסודות חזקים ושניכר שנבנה באמצעות חומרי גלם איכותיים. קבלן בניין באור עקיבא מבין כי בניית בית עבור לקוחותיו זו אומנם קורת גג שמעל ראשם למשך שנים, אך בו זמנית הרי שהבית הוא גם בעל משמעות אדירה בכל הקשור לאיכות חייהם.

ניצוח על התזמורת

קבלן בניין באור עקיבא הוא כמו מנצח על תזמורת בעלת עשרות כלי נגינה שונים שרק כאשר הם מנגנים בהרמוניה מושלמת, הם מייצרים תוצאה סופית של יצירת אומנות. כל בניה שהיא (בית קרקע, מבנה משרדים או בניין דירות), מורכבת מכל כך הרבה אנשי מקצוע, כל כך הרבה קבלני משנה, כל כך הרבה שלבים וכל כך הרבה מומחים שצריכים לדעת בדיוק מתי להגיע ומתי לסיים, כך ש... ללא ספק קבלן בניין באור עקיבא הוא סוג של מנצח (תרתי-משמע).

בטיחות ו... בטיחות

קבלן בניין באור עקיבא הוא שכמובן אחראי על בטיחותו של כל פרוייקט בנייה. וכשאומרים בטיחות העניין מתחלק לשניים: בטיחות חוזקו ועמידותו של המבנה על פי כל הקריטריונים והעמידה בתקני הבנייה המחמירים, ובמקביל מדובר על בטיחותו של אתר הבנייה עצמו (מאכיפת תקנות כגון הקפדה על חבישת קסדות שעל ראשי הפועלים שנמצאים באתר הבנייה ועד לאכיפה לפיה אף אדם שאינו מעורב בתהליך הבנייה אינו נמצא במקום גם לא לדקה בודדה).

אודות קבלן בניין באור עקיבא

כקבלן בניין אני דוגל בחשיבה לפיה הלקוח הוא זה שמוביל למעשה את תהליך הבנייה – הוא זה שמנהל באמת את האירוע. זה נכון אומנם שהאחריות לכלל העבודות והפעילויות שבתהליך הבנייה היא באחריותי, זה נכון שאני אמון על כל נושא הבטיחות, על כל הסנכרון של בעלי מקצוע נכונים ואמינים, על העמידה בלוחות הזמנים, על מתן פתרון של כל הבעיות שלעיתים קרובות צצות להן תוך כדי הפעילות וכו', אך עם זאת, הלקוח שלי הוא תמיד זה שנותן את המילה האחרונה. כן, כך תמיד נהגתי וכך אמשיך לנהוג. אסור לשכוח כי הלקוח הוא זה שאנחנו רוקמים בעבורו את החלום… והרי לא בכל יום מקבלים החלטה לבנות בית… 

כשמשקיעים בעבודה איכותית, חוסכים המון על תקלות. קבלן בניין מקצועי יודע, מתוך ניסיון של שנים, מתי חשוב לבחור באיזה חומר גלם ובאיזה בעל מקצוע, כך למשל אנו עובדים עם עובד גבס לעבודות ייחודיות בבתים, קבלן אלומיניום למקרים בהם נדרש הוספה או חוצצים, קבלן איטום מקצועי ועוד אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

בהחלט אני מזכיר לעצמי תמיד, שאסור לי לשכוח שמדובר בחלומות (על אף שאני רואה כאלו בכל יום וכל הזמן…).
איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

פתח תפריט

ממליצים על קבלן בנייין באור עקיבא

תפריט נגישות