cropped-Sderot-removebg-preview.png

קבלן בנייין

באור עקיבא

קבלן בנייין באור עקיבא – שירותים

קבלן בניין באור עקיבא דואג לכל עבודות הבניה שלכם מתחילת הכנת השטח לבניה ועד הכנסת המפתח אל הדלת וכניסתכם אליו לראשונה. עם קבלן בניין באור עקיבא אתם זוכים לעבודות בניה איכותיות שמתבצעות בהרמוניה שלמה ומרשימה של כל אנשי המקצוע שמרכיבים את הבית שלכם למושלם!

 • הכנת תשתיות
 • עבודות חשמל
 • התקנת מערכות שונות בבית
 • בניית ממ"דים
 • קבלן שיפוצים
 • הריסה והכנת השטח לבניה
 • עבודות שלד
 • יצירת קונסטרוקציה
 • בטיחות המבנה ועמידה בתקנים
 • ניהול עבודות איטום ובידוד
 • ניהול עבודות טיוח וחיפוי

קבלן בניין באור עקיבא גורם לחלום שלכם להיות חלק מהמציאות עם עבודות בניה מההתחלה ועד הסוף. קבלן בנין באור עקיבא – איכות, מקצועיות, אמינות!

קבלן שלד – קבלן בניין באור עקיבא

בניית השלד היא השלב המשמעותי ביותר בכל בנייה של בית, בניין, משרד ובאופן כללי של כל מבנה. השלד שעליו מתבצעות בשלב מאוחר יותר עבודות הגמר, הוא זה אשר מחזיק את המבנה עצמו וגם את החפצים והדיירים שבו. על כן, כל הנושא התכנוני-הנדסי, אשר מעורבים בו כתבי כמויות על פי חוק של כמות ברזל וכמות בטון, זהו נושא חשוב מאין כמותו אשר קבלן הבניין חייב לקחת בכובד ראש ולתת את הדעת לגביו באופן מקסימאלי. בכל הקשור לעבודת תכנון של עמודים לצורך העניין (העמודים אשר תומכים במבנה), יש כמובן השלכות מרחיקות לכת על בטיחות הבניין ועל יציבותו למשך שנים ואף לשרידותו במהלך פגעי טבע כגון רעידות אדמה, רוחות וסופות חזקות וכד'.

עבודות שלד לפעמים יכולות להיות החלק הארוך ביותר בעבודה ולכן גם חייבות להיות מנוהלות בקפידה על ידי קבלן בניין באור עקיבא. הקמת תשתיות חשמל ואינסטלציה בבית שלכם בתוך שלד המבנה חייבת לבוא תחת הביקורת של קבלן בניין באור עקיבא בעל ניסיון, שעושה את עבודת הקבלנות במקצועיות ואיכות רבה. איכותם של דברים אלו בבניה משפיעות על איכות החיים שלכם למשך שנים ולפיכך חשוב לא לזלזל בחשיבות שלהם. כן בהחלט, כדי לבצע את עבודת השלד והתשתיות בצורה הטובה ביותר חשוב לקחת קבלן בניין באור עקיבא בעל ניסיון שיודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. איכות התשתיות והשלד של המבנה משפיעה על מבנה הבית במשך כל שנות קיומו, ועל כן חשוב כמובן בשלב הזה שהעבודה תתבצע על ידי קבלן בניין איכותי ומקצועי. 

בניית ממ"דים עם קבלן בניין באור עקיבא

חשוב לבנות בכל בית בישראל חדר מוגן. כדי לבנות חדר מוגן שעומד בתקנים של פיקוד העורף, קבלן בניין באור עקיבא דואג לבצע את העבודה תחת כל ההקפדות הנדרשות. כשאנו נדרשים לבנות ממ"ד בביתנו, לא משנה באיזה עיר, חשוב לתת את הדעת על האיכות, חשוב מאוד אפילו. קבלן בניין באור עקיבא שם דגש אפילו עוד יותר גדול על איכות בניית הממ"דים ומוודא את העמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר וכך מבטיח לכם את הבטיחות הגבוהה ביותר בבניית ממ"ד עם קבלן בניין באור עקיבא.

קבלן בניין באור עקיבא לעבודות שיפוצים בבית

כאשר אתם מבצעים עבודות שיפוצים בבית שלכם חשוב להיעזר בשירות המקצועי של קבלן בניין באור עקיבא שמוודא שכל חלקי השיפוץ נערכים בצורה המקצועית ביותר ועם סנכרון גבוה בין כל הגורמים השונים. עבודות שיפוצים יכולות להיתקע הרבה פעמים בגלל חוסר סנכרון של בעלי המקצוע השונים שמהם אתם דורשים שירות. למשל, צבעי באור עקיבא יגיע רק אחרי שקבלן עבודות גבס באור עקיבא סיים את עבודתו. קבלן בניין באור עקיבא מוודא עבורכם שאלו יודעים להגיע בדיוק בזמן הנדרש ולחסוך לכם זמן וכסף!

כדי לשפץ את הבית בצורה הטובה ביותר כך שלא ייעשה נזק לבית שלכם, קבלן בנין באור עקיבא יודע לנהל את הזמנים של כל אנשי המקצוע בצורה הטובה ביותר שמתכתבת כמה שרק ניתן עם המציאות. ניסיון רב שנים והיכרות גם עם קבלני המשנה וגם עם תנאי השטח, מאפשרים לקבלן בניין באור עקיבא להכיר את הצרכים של כל קבלן משנה וכל בעל מקצוע, את הרגלי העבודה שלהם ואת הדרך הכי טובה לנהל את כל תהליך הבניה בהרמוניה ובסנכרון מלא.

הריסה והכנת השטח לבניה

בין אם מדובר בשטח ריק, או בין אם מדובר בשטח שיש להרוס בו את המבנה שעומד עליו, הרי טוב לדעת כי קבלן בניין באור עקיבא מוודא שעבודות ההריסה והפינוי נעשות על הצד הטוב ביותר. היכרות עם אנשי המקצוע הטובים באזור אור עקיבא בפרט, ובאזור חוף הכרמל באופן כללי (חדרה וישובי האזור שלאורך רצועת חוף הים), מבטיחה לכם עבודה איכותית ויעילה שמשאירה את השטח, בתום שלב הפינוי, מוכן לעבודת השלד והתשתיות ללא הפתעות כלשהן. והרי בטרם מתחילים בעבודת בנייה השטח חייב להיות נקי לחלוטין מכל גורם ומכל מכשול.

קבלן איטום ובידוד באור עקיבא

כדי לוודא את איכות הבניה חשוב שעבודות הבידוד והאיטום ייעשו במקצועיות כדי למנוע הוצאות כלכליות ותקלות בהמשך החיים בבית. עבודות איטום מונעות את חשיפת המבנה והתשתיות אל מים, אל רטיבות או לחות ומכן שמתאפשרת שמירה על איכות מבנה הבית שלכם. כן, רטיבות ולחות אלו גורמים אשר לחלוטין פוגעים במבנה הבית ולכן עם קבלן בנין באור עקיבא אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהבית שלכם אטום מפני מפגעים שונים של מים.

כמו כן, הרי שבידוד איכותי מאפשר לכם גם לחסוך כסף לאורך זמן כאשר איכות הבידוד מצריכה מכם להשתמש פחות במיזוג אוויר בבית. בידוד שנעשה בצורה מקצועית ואיכותית ומפוקח על ידי קבלן בניין באור עקיבא, מונע מכם גם את חוסר הנעימות של רעשים מהשכנים או מהרחוב תוך כדי מהלך החיים שלכם בביתכם החדש. 

תפריט נגישות